Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

20 Лютого 2023
поїздом в польщу маршрути і ціни

Менш ніж за рік Укрзалізниця відремонтувала майже 70 км залізничних шляхів поблизу кордону з Польщею, оновила 10 мостів, 4 пасажирські платформи, 9 будівель технологічного призначення, а також вокзали у Хирові, Нижанковичах та Старжаві. Завдяки цим роботам невдовзі відновиться залізничне сполучення Перемишль–Мальховіце–Нижанковичі–Старжава–Кросценко. Це має суттєво збільшити пропускну спроможність польсько-українського кордону, стверджують у Міністерстві інфраструктури України, передає УНІАН

«Завдяки завершенню цих проектів ми суттєво наростимо пропускну спроможність нашого західного кордону, зокрема його ключового напрямку - польського. Це додаткові можливості для експортерів, додаткові логістичні шляхи для транспортування міжнародної допомоги Україні та прискорення практичної інтеграції України в європейський ринок", - зазначив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

нижанковичі-перемишль прямий поїздzaxid.net

Як повідомляє видання zaxid.net, посилаючись на заступника начальника Львівської ОВА Юрія Бучка, після ремонту відновиться залізничне сполучення між прикордонним містечком Нижанковичі та польським Перемишлем. Воно не функціонувало близько 30 років. Нагадаємо, ще влітку 2022 року Польща почала відновлення 12 км колії зі свого боку кордону. А українським залізничникам вдалось привести до ладу близько 70 км залізничних шляхів менш ніж за 12 місяців.

«Українські залізничники капітально відремонтували приблизно 70 км головної та приймально-відправних колій, із них 30 км – широкої, 9 км – європейського зразка та 30 км – суміщеної колії. У найближчій перспективі очікується відновлення руху поїздів міжнародною дільницею Мальховіце–Нижанковичі–Старжава–Кросценко», – заявив Юрій Бучко.

⇒ Залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів у Львові можуть проскласти вже у 2023 році

ремонт доріг до пунктів пропуску на кордоні з польщею

zaxid.net

За інформацією від чиновника ЛОВА, під час ремонту було також відновлено 10 мостів, 4 пасажирські платформи, 9 будівель технологічного призначення, а також вокзали у Хирові, Нижанковичах та Старжаві. Крім того, відновили залізничні колії між Хировом та Самбором.

Нагадаємо, залізничне сполучення Мальховіце – Нижанковичі (лінія 102) не експлуатується з 1995 року. Маршрут з’єднує два польські регіони і пролягає через територію України. Лінія 102 курсувала з Перемишля через пункт пропуску Мальховіце – Нижанковичі до Хирова, а потім через прикордонний перехід у селищі Кросценко поверталась у Бещадські гори.

⇒ Читайте також:

На кордоні з Польщею частково запрацював новий пункт пропуску Нижанковичі – Мальховіце

Після різкого подорожчання квитків PKP Intercity знижує вартість проїзду залізницею

Київ та Харків отримають нове залізничне сполучення з Польщею

Головне фото: zaxid.net

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах