В Польщі продовжили карантинні обмеження до кінця січня

12 Січня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

Польський уряд прийняв рішення продовжити карантинні обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, ще на два тижні. Відтак, торгові центри, ресторани і кафе, готелі, а також фітнес-клуби та інші заклади запрацюють в Польщі не раніше 31 січня. Єдиним винятком стане відкриття шкіл для учнів 1-3 класів - вони повернуться на навчання вже 18 січня, як і планувалось раніше. 

Про це під час конференції у понеділок, 12 січня, повідомив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, передає businessinsider.com.pl. За його словами, ситуація з захворюваністю на Covid-19 в Польщі залишається стабільною - у лікарнях по всій країні зайнято менше 50% ліжок. Разом з тим, загальна динаміка поширення вірусу в Європі викликає занепокоєння. 

“В Європі наростає третя хвиля захворюваності. На прикладі Чехії та Словаччини бачимо, як може погіршитись ситуація з коронавірусом. Всі сусідні країни продовжують термін дії введених обмежень, приймають консервативні рішення з метою захисту”, - запевнив голова польського МОЗу. 

карантин в польщі останні новини 2021

Продовження карантинних обмежень до кінця січня Адам Недзельський пояснив бажанням уряду втримати захворюваність на ковід у Польщі на якомога нижчому рівні. Разом з тим, під час понеділкової конференції представник польського уряду не повідомив про можливі терміни послаблення заборон. Наразі відомо, що в останню чергу планують розморозити готельно-ресторанний бізнес. За найбільш песимістичним сценарієм, це трапиться не раніше березня-квітня 2021 року. 

Нагадаємо, актуальні карантинні обмеження в Польщі передбачають:

  • закриття готелів для більшості відвідувачів, окрім представників правоохоронних органів, медиків під час виконання службових обов’язків, а також пацієнтів);
  • закриття торгово-розважальних центрів, за винятком продуктових магазинів, аптек та магазинів з косметикою;
  • закриття лижних курортів;
  • заборону на відвідування барів та ресторанів (можна брати їжу з собою);
  • 10-денний карантин для всіх осіб, незалежно від громадянства, що прибувають до Польщі з-за кордону (за винятком певних категорій людей, таких як студенти);
  • заборону на проведення будь-яких святкувань та вечірок;
  • закриття фітнес-клубів та спортзалів;
  • обмеження кількості осіб, які одночасно перебувають в магазині.

Читайте також:

Польський бізнес протестує проти карантинних заборон і відкриває свої заклади

Як українцям отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 у Польщі

Перспективи працевлаштування іноземців у Польщі в 2021 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах