В Польщі вкотре збільшують покарання за порушення ПДР

11 Січня 2017
штрафи за порушення пдр в польщі

Рада Міністрів Польщі прийняла законопроект, відповідно до якого покарання за порушення правил дорожнього руху в Польщі стануть більш суворими. Зокрема, подовжена буде позовна давність покарань за порушення ПДР – з 2 до 3 років, повідомляє tvn24bis.pl

Проект Міністерства Справедливості передбачає запровадження змін до Карного Кодексу Польщі, а також до деяких інших законів. Як зазначають польські урядовці, нові закони вводять з огляду на збільшення кількості безвідповідальних водіїв на польських дорогах, через яких часто страждають невинні люди, а також знищується дорожня інфраструктура.

Покарання за порушення ПДР в Польщі

Згідно з новим законопроектом, водій, який в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин спричинив ДТП з летальним наслідком або з тяжкими травмами, потрапить до в’язниці на мінімум 2 роки (зараз цей термін становить щонайменше 9 місяців). Покарання не можна відбувати умовно.

Свідома втеча від поліцейського переслідування загрожуватиме правопорушникам позбавленням волі на термін від 3 місяців до 5 років (поки що за таке порушення загрожує штраф або 30 днів арешту). Окрім цього, суд повинен позбавити водія-порушника права водити авто. Водій, який керуватиме автомобілем, не зважаючи на заборону суду,   потрапить до в'язниці на термін від 3 місяців до 5 років. Зараз за це позбавляють волі на термін до 3 років.

Водій, який керує автомобілем, не зважаючи на адміністративне рішення щодо відкликання ліцензії на керування транспортними засобами, отримає судову заборону на водіння. Поки що таке покарання застосовують дуже рідко.

Відповідні зміни, внесені до польського законодавства, стануть чинними через два тижні після публікації в польському урядовому віснику.

Нагадаємо, в Польщі поліція отримуватиме відсотки від штрафів за порушення ПДР.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах