Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

02 Жовтня 2018
нові магазини Biedronka

Мережа супермаркетів Biedronka визнана найпопулярнішою торговою мережею Польщі. І популярністю вона користується не лише серед поляків. Здебільшого наші співвітчизники, вирушаючи на закупи в Польщу, так само обирають для цього супермаркети Biedronka.

Шопінг в Польщі вже давно став для наших співвітчизників вельми вигідною справою, тож черги на кордоні з тих, хто бажає скупитися саме в Польщі, не меншають. Це і не дивно, адже популярні польські дисконти (до числа яких входить і Biedronka) завжди пропонують своїм клієнтам знижки і вигідні акційні пропозиції, та й самі ціни на продукти і товари тут одні з найдешевших в Європі.

До речі, практично всі польські супермаркети щотижня випускають промогазетки з акціями на певні товари, ознайомитися з ними ви можете на нашому сайті.

Шопінг в Польщі

Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Biedronka відкрила в Польщі п’ять магазинів нового формату

Слід зауважити, що не всі дисконти в Польщі витримують конкуренцію. Наприклад, популярна мережа Tesco вже не вперше за цей рік повідомляє про чергове закриття декількох своїх магазинів. Чого не скажеш про улюблену всіма Biedronka: кількість її супермаркетів навпаки збільшується, при чому, змінюється не лише кількість магазинів, а й їхня якість, наповнення та зовнішній вигляд.

Так, нещодавно Biedronka викупила п’ять магазинів в іншої відомої польської мережі супермаркетів Piotr i Paweł і на їх місці відкрила власні магазини абсолютно нового формату, - повідомляє Business Insider Polska.

Що змінилося у нових магазинах Biedronka?

По-перше, Biedronka розробила новий логотип для цих магазинів - без впізнаваного “сонечка” (“Божої корівки”) та червоного напису на яскраво-жовтому тлі. Натомість ми бачимо вишукані золотисті літери на чорному фоні, що виглядає досить по-сучасному і навіть дещо “люксово”. 

нові магазини Biedronka

По-друге, у нових магазинах з’явилися окремі стенди з м’ясом, сирами, винами та делікатесами. При чому ці відділи так само набули нового сучасного оформлення та дизайну.

нові магазини Biedronka

Нарешті, головною зміною стала поява в нових магазинах готової домашньої кухні: відтепер в окремому відділі Biedronka пропонуватиме своїм клієнтам вже приготовлені страви.

нові магазини Biedronka

Де знаходяться нові магазини Biedronka?

П’ять магазинів нового формату Biedronka відкрила на місці колишніх супермаркетів мережі Piotr i Paweł - по одному в Познані, Тихах, Каліші та два у Вроцлаві:

  1. Wrocław, ul. Grabiszyńska 240 (Tarasy Grabiszyńskie);
  2. Wrocław, ul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka Viktor);
  3. Tychy, ul. Towarowa 2C (Gemini Park);
  4. Poznań, ul. Szwedzka 6A (Centrum Franowo);
  5. Kalisz, ul. Młynarska 131 (Park Handlowy Kalinka).

нові магазини Biedronka

Відтак, тепер мережа Biedronka стала налічувати в Польщі аж 2830 своїх магазинів - і це найбільша мережа супермаркетів в країні.

Нагадаємо, що в липні цього року Biedronka оголосила також про відкриття аутлетів - магазинів, що пропонують одяг, взуття, аксесуари та інші товари з минулих колекцій відомих брендів зі значними знижками (від 30 до 90%). Перший такий аутлет від Biedronka вже працює в Познані.

Крім того, у зв’язку з забороною торгівлі в неділю та святкові дні у Польщі, мережа супермаркетів Biedronka вирішила продовжити свій робочий день у п’ятницю та суботу.

Ознайомитися з діючими акційними газетками супермаркету Biedronka ви можете ТУТ.

Читайте також:

Ціни на популярні продукти харчування в Польщі

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах