Мережа Biedronka відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети

13 Липня 2018
Аутлети від Biedronka в Польщі

Сотні укріїнців щодня ідуть в Польщу на закупи. Ціни на одяг, продукти, побутову хімію та інші товари значно нижчі, а враховуючи послугу Tax Free - і зовсім смішні. Шопінг в Польщі вже давно став для наших співвітчизників вельми вигідною справою, тож черги на кордоні з тих, хто бажає скупитися саме в Польщі, не меншають. 

Зазвичай, українці обирають для закупів польські дисконти, такі як Biedronka, Lidl, Tesco чи Auchan - тут завжди можна знайти вигідні знижки та акційні пропозицій, та й самі ціни одні з найдешевших в Європі.

До речі, практично всі польські супермаркети щотижня випускають промогазетки з акціями на певні товари, ознайомитися з ними ви можете на нашому сайті.

Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Аутлети від Biedronka в Польщі

Biedronka - найпопулярніша мережа супермаркетів в Польщі, яка станом на сьогодні налічує 2 825 торговельних точок загальною площею 1,86 млн м2 - неабияк потішила своїх покупців. Відтепер мережа відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети.

аутлети від Biedronka в Польщі

Перший такий магазин від Biedronka відкрили в четвер 12 липня в Познані. Про це повідомляє "Jeronimo Martins Polska", власник торговельної мережі. Наразі Biedronka приготувала промоційний асортимент товарів, який пропонуватимуть виключно в аутлеті в Познані.

Зокрема, клієнти зможуть знайти там товари фірм "Hykker", "Smukee", "Hoffen", "Gardenic", побутову і телевізійну техніку, товари для дому і ремонту, для саду і городу, побутову хімію і косметику. А в планах Biedronka на майбутнє - відкрити подібні аутлети по всій Польщі. 

Що таке магазини-аутлети?

Аутлет (з англ. Outlet - "ринок збуту", "торгова точка") - магазин або торговий центр, що пропонує одяг, взуття, аксесуари та інші товари з минулих колекцій відомих брендів зі значними знижками (від 30 до 90%). На відміну від стокових магазинів, аутлети пропонують товари більш високого рівня - без недоліків і не занадто застарілі. 

Як правило, колекції одягу, які представлені в аутлеті - це торішні колекції. Більш того, згідно зі світовими стандартами в магазинах аутлета можуть продаватися колекції, випущені максимум 2 роки тому. Тому такий формат магазину передбачає постійний рух колекцій і їх оновлення.

магазини-аутлети в Польщі

Ще однією позитивною рисою аутлетів є й те, що сюди в продаж потрапляють повнорозмірні колекції, а не один-два розміри певних речей. Таким чином, вибрати собі речі в магазинах аутлета може кожен.

Рівень сервісу в аутлеті зберігається на рівні міського магазину. Це завжди брендовані бутики окремих марок, де все, починаючи від фірмового інтер'єру, сервісу персоналу і закінчуючи упаковкою товарів, витримано в стилістиці цього бренду. Єдина відмінність такого магазину від звичайного - це наявність постійних знижок від 30% до 90% на всі речі, представлені в магазинах аутлета.

Як працюватимуть аутлети від Biedronka в Польщі?

Наразі перший аутлет від Biedronka вже працює в Познані, однак в планах торгової мережі відкрити подібні магазини по всій Польщі. Дані магазини будуть обслуговувати як індивідуальних, так і гуртових клієнтів.

Асортимент аутлетів кожного тижня поповнюватиметься новими продуктами, відповідно до сезону.

В аутлетах від Biedronka пропонуватимуть сотні повноцінних товарів із попередніх колекцій. Уцінка товарів при цьому становитиме від 30 до 80%. Магазини працюватимуть з понеділка до суботи о 8.00–21.00 та в торгові неділі о 9.00–20.00.

аутлети від Biedronka в Польщі

Нагадаємо, що відповідно до прийнятого торік в Польщі Закону про заборону торгівлі в неділю, у 2018 році торгівля в неділю дозволена лише двічі на місяць. Графік роботи польских супермаркетів та дні, коли торгівля в Польщі заборонена, шукайте у статті Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі в 2018 році.

Читайте також:

Мережа супермаркетів Biedronka відтепер буде працювати довше

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Нові митні правила України з 1 січня 2018

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах