Наприкінці літа почнеться ремонт пункту пропуску на кордоні з Польщею “Шегині-Медика”

05 Липня 2021
ремонт пунктів пропуску на кордоні з польщею 2021

Наприкінці серпня - на початку вересня 2021 року має розпочатись реконструкція автомобільного пункту пропуску через кордон з Польщею “Шегині-Медика”. За планом, ремонт КПП триватиме до 2023 року. Про це за результатами онлайн-зустрічі з польськими партнерами повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, передає прес-служба адміністрації
 
За словами чиновника, зараз цей пункт пропуску на кордоні Україна-Польща готують до масштабної реконструкції. Ремонтні роботи хочуть організувати так, щоб автомобілісти та пішоходи змогли й надалі перетинати кордони обох країн через цей КПП. Поки що сторони вирішують, рух якого саме транспорту (вантажного, легкового чи автобусного) доведеться частково обмежити. Транспортні потоки хочуть розподілити між дійсними КПП “Краковець-Корчова” та “Рава-Руська-Гребенне”. 
 
За планом, ремонтні роботи виконуватимуть в два етапи. Перший етап, що триватиме впродовж 2022 року, передбачає будівництво нової ділянки дороги на виїзді з України до Польщі. А у 2023 році візьмуться за реконструкцію дороги на в’їзді в Україну. 

ремонт пункту пропуску шегині-медика на кордоні з польщеюЛОДА

Окрім цього, українські та польські чиновники обговорили питання будівництва нового пункту пропуску на кордоні “Нижанковичі-Мальховіце”. Підкарпатський воєвода Ева Леніарт зазначила, що до кінця липня 2021 року очікує на результати повторно оголошеного тендеру на будівництво цього об’єкта. 

Також службовці обговорили можливість відновлення пішохідного перетину кордону через КПП “Угринів - Долгобичув”. За словами Максима Козицького, для цього до кінця 2023 року хочуть облаштувати належну під’їзну та сервісну інфраструктуру. Польська чиновниця запевнила, що буде підтримувати цю ініціативу перед компетентними органами польської влади.

Відкритим залишилось питання розмежування транспорту на КПП “Краковець - Корчова”. Його планують розглянути під час наступної онлайн-зустрічі, що відбудеться в середині липня. Нагадаємо, цей пункт пропуску також вже давно обіцяють реконструювати.

⇒ Читайте також:

На Львівщині відремонтують дорогу від Стрия до майбутнього КПП в Нижанковичах

На КПП Рава-Руська-Гребенне пришвидшать пропуск легкових автівок

Проекту відновлення залізничного сполучення Хирів - Загуж виділили грант

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах