В Польщі зникне ціла мережа супермаркетів

23 Липня 2019
мережа супермаркетів в Польщі

Серед українців шопінг в Польщі має велику популярність, особливо з-поміж жителів західних регіонів. Причому, у сусідній країні роблять не лише великі покупки - такі, як купівля авто чи побутової техніки, а й дрібні - продукти харчування, одяг, косметику чи різноманітні товари для дому.

Зазвичай для закупів обирають найпопулярніші в Польщі мережі супермаркетів, про які точно знає кожен: Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Piotr i Paweł вже давно стали свого роду продуктовими гігантами на польському ринку торгівлі. Однак часто навіть такі "зірки" не витримують конкуренції.

   ⇒ Вам також буде цікаво знати: Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі 

Мережа супермаркетів Piotr i Paweł зникне з польського ринку

Супермаркети в Польщі постійно змагаються між собою у залученні клієнтів. Вигідні акційні пропозиції та знижки, які вони пропонують, приваблюють все більше нових покупців. Для когось це однозначно стає перевагою, позаяк, більше покупців та постійних клієнтів впливають на роботу мережі позитивно, а от деякі супермаркети в Польщі не витримують конкуренції і починають працювати у збиток.

Така доля спіткала і колись досить популярну польську мережу супермаркетів Piotr i Paweł. Ще на початку цього року компанія повідомила про закриття декількох своїх неприбуткових магазинів по всій Польщі, однак навіть такі заходи не допомогли вийти з кризи.

Мережа супермаркетів Piotr i Paweł

На початок літа 2019 в Польщі залишилося всього 80 супермаркетів мережі, 100% акцій якої належать родині Вос. Саме брати Петро та Павло Вос і заснували компанію майже 30 років тому в Познані.

Тепер же компанія оголосила фактично про свій вихід з польського ринку. Мережу викупила нідерландська компанія Spar Group Ltd.

   ⇒ Читайте також: Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

Супермаркетів Spar в Польщі стане більше

Угода про передачу супермаркетів  Piotr i Paweł нідерландській компанії Spar Group Ltd була здійснена ще наприкінці травня цього року і наразі заяву про це подано на схвалення голові Управління конкуренції та захисту прав споживачів в Польщі.

Наразі всі деталі контракту не відомі. Однак після отримання згоди на придбання, Spar Group розпочне повну реорганізацію мережі, включаючи ребрендинг. Це означає, що традиційна жовта вивіска супермаркету буде замінена червоною з назвою бренду Spar.

"Укладена угода є головним досягненням процесу реструктуризації мережв Piotr і Paweł", - прокоментував Марек Мієтка, президент роздрібної мережі Piotr і Paweł.

"Придбання мережі досвідченим міжнародним інвестором, глобальною мережею Spar, - це ресурси, знання та досвід, які так необхідні нам зараз. Це, перш за все, розширення пропозиції для клієнтів, створення нових можливостей співпраці для постачальників і нових робочих місць", - додав він.

"Ми пишаємося тим, що саме польська мережа зі своїми традиціями стане частиною глобальної мережі Spar", - сказав Роб Філіпсон, представник Spar Group.

Мережа супермаркетів Spar

До слова, компанія Spar є однією з найбільших у світі торговельних груп. Перший магазин під брендом Spar був створений в 1932 році в Нідерландах. В даний час мережа нараховує понад 13 тисяч філій у 48 країнах світу. Польща також вже знайома з мережею Spar - декілька таких магазинів було відкрито тут і раніше.

⇒ Читайте також: 

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах