Верховна Рада зареєструвала ще один законопроект про "євробляхи"

11 Грудня 2018
новий законопроект про євробляхи

Вже другий місяць в країні не вщухають розмови про “євробляхи”. Прийняті в листопаді закони про розмитнення авто з іноземною реєстрацією та нові штрафи для власників “євроблях” збурили суспільство і розділили на два табори - прихильників закону і його гострих критиків. Тим не менше, з 25 листопада закон про розмитнення вступив у дію, а отже усі власники “євроблях” повинні розмитнити свої авто.

Читайте також: Як розмитнити авто на єврономерах?

На цьому обговорення довкола ситуації з авто на єврономерах не припинилися. Відтак, 7 грудня Верховна Рада України зареєструвала два нових законопроекти щодо “євроблях” - повідомляє ТСН. Про що йдеться у цих законопроектах - читайте далі.

Нові законопроекти про

Нові законопроекти про "євробляхи" від 7 грудня

У нових законопроектах 9382 та 9383 пропонують звільнити від відповідальності громадян, які ввезли "євробляхи" для військових потреб і не штрафувати за порушення терміну транзиту.

Відтак, у разі прийняття цих законів, волонтерів, які ввезли не розмитнені автівки для потреб ООС (Операції об'єднаних сил), та військових, які отримали такий транспорт та користуються ним, не штрафуватимуть за порушення термінів транзиту та тимчасового ввезення.

Згідно з цими законопроектами, ті власники “євроблях”, які до 25 листопада 2018 передали свої авто для потреб ЗСУ, Нацгвардії, МВС, СБУ чи іншим державним формуванням, які безпосередньо беруть участь в АТО/ООС, повинні бути звільнені від штрафних санкцій.

Нові законопроекти про

Більше того, пропонується дозволити розмитнювати такі "євробляхи" без будь-яких податків. Такі норми стосуватимуться лише легковиків (категорія УКТ ЗЕТ 8703). 

Ще один важливий пункт законопректу - це пропозиція усі конфісковані авто (за статтями 470 та 480 МКУ) передавати Збройним Силам України та іншим підрозділам, які беруть участь у ООС.

Наразі обидва законопректи подані на розгляд Верховною Радою.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада ухвалила зменшення акцизного податку на авто та ввела нові штрафи для власників “євроблях”.

Читайте також:

Як розмитнити авто на єврономерах?

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування польського кордону

Верховна Рада ухвалила зменшення акцизного податку на авто та ввела нові штрафи для власників “євроблях”

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах