Відкриття нових пунктів пропуску підтримала українсько-польська Комісія з транскордонного співробітництва

22 Вересня 2017
пункти пропуску на кордоні

Кількість людей, що перетинають польсько-український кордон з кожним днем збільшується. Наразі на кордоні діють 8 пунктів пропуску, однак влада вже неодноразово обговорювала питання стосовно збільшення їх кількості.

21 вересня, у Львівській ОДА відбулося засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва МКРМС, - повідомляє MediaStar.

На засіданні були присутні голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, воєвода Підкарпатського воєводства Ева Леніарт, перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін, а також представники митної та прикордонної служби, керівники профільних департаментів України та Польщі та інших фахівців.

Важливо, що в ході засідання Комісії сторони представили план розбудови МПП «Краківець-Корчова» та етапи реалізації плану будівництва нового пропускного пункту «Нижанковичі-Мальховіце».

Одним з найважливіших питань стало погодження ініціативи відкриття нових пунктів пропуску на польсько-українському кордоні, а саме МПП «Боберка – Смольник», «Лопушанка – Міхновець» та «Нижанковичі – Мальховіце».

Нагадаємо, що рішення про будівництво 4 нових пунктів пропуску було прийняте 6 вересня, в рамках 27 Економічного форуму в м. Криниця-Здруй у Польщі. Тоді було постановлено, що у 2018 році відкриють 4 нових пропускних пунки на польсько-українському кордоні: 2 на Львівщині (у населеному пункті Нижанковичі), один на Волині ("Адамчуки-Збереже") і один на Закарпатті ("Лубня-Волосате").

Про стан черг на кордоні ви можете дізнатись на нашому сайті, натиснувши ТУТ

Читайте також:

4 нові пункти пропуску на кордоні з Польщею відкриють вже наступного року

Піший перехід на новому КПП Мальговиці-Нижанковичі таки побудують

Митні переходи

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах