Візові центри Польщі приймають документи через кур’єра «Нової Пошти»

08 Вересня 2020
подати на візу в польщу під час карантину

Пункти прийому візових анкет з початку вересня спрощують правила подачі документів на візу в Польщу. Відтепер клієнти ППВА у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці можуть обрати кур’єрську доставку документів за посередництвом «Нової Пошти» безпосередньо під час оплати сервісного збору в банку. Послуга буде доступна лише для тих громадян України, які прагнуть отримати національну польську візу.

⇒ Генконсульство Польщі у Львові частково відновлює роботу

Документи на національну візу до Польщі приймають через кур’єра “Нової Пошти”

Як розповідають у Департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, спеціальна послуга подачі документів у форматі поштового відправлення запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці. За словами директора департаменту Романа Шепеляка, документи можна пересилати лише через визначені відділення «Нової Пошти». Перелік знайдете ТУТ

Щоб скористатись цією послугою, потрібно вказати один зі способів подачі документів безпосередньо під час оплати сервісного збору в Ідеябанку чи Кредобанку: особисто в ППВА або ж через кур’єра «Нової Пошти». 

подати документи на візу в польщу 2020

Якщо клієнт обере перший спосіб подачі, то під час оплати йому автоматично призначать дату і час реєстрації у ППВА, а оператор кол-центру згодом зателефонує для підтвердження. Якщо ж ви захочете скористатись послугами кур’єра, то надсилати повний пакет документів до ППВА можна одразу, адже вам не потрібно чекати на дзвінок з контакт-центру (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо до пункту прийому).

При цьому, послугу доставки можна обрати навіть якщо ви спершу вказали інший спосіб подачі. Варто наголосити, що документи слід відправити впродовж 90 днів, оскільки банківська квитанція актуальна тільки протягом цього часу.

Як вказано на офіційному веб-сайті VFS Global, послуга доступна лише для громадян України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі. Детальніше про весь процес подачі документів на візу до Польщі через кур’єрську доставку читайте ТУТ.

⇒ Читайте також:

Нащадкам громадян Речі Посполитої хочуть дозволити проживання в Польщі

Візові центри, Консульства Польщі в Україні та Консульства України в Польщі

Польська робоча віза - 8 найпоширеніших запитань

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах