Як вберегтись від крадіжок під час покупок у святковий період в Польщі

22 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польщі

В Польщі триває передсвятковий закупівельний бум. Торгові центри переповнені покупцями, а черги до кас в різних магазинах менші хіба що за черги на польсько-українському кордоні. Великі скупчення людей сприяють кишеньковим крадіжкам, застерігає польська поліція і просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі. Від крадіжок не застраховані навіть ті, хто робить закупи в Польщі через інтернет, передає tvn24bis.pl

Для уникнення неприємних ситуацій поліціянти радять під час здійснення покупки на касі в магазині не показувати скільки грошей ви зі собою маєте. Особливо уважними варто також бути під час поїздки в громадському транспорті, наголошує речник Головної комендатури польської поліції Маріуш Цярка.

"Пам'ятаймо, що сумка завжди повинна бути закрита і розміщуватись в полі нашого зору, а гаманець краще заховати в глибокій передній кишені сумки. Звертаймо увагу, чи навколо нас не створюється так званий штучний натовп, який кишенькові крадії часто використовують для своїх цілей", - радить представник поліції.

Закупи в польських інтернет-магазинах

Закупи в польських інтрнет-магазинах не слід робити через загальні комп'ютери, доступні в інтернет-кафе чи бібліотеках, застерігає польська поліція. Найбезпечніший спосіб купити товари в Польщі через інтернет - скористатись власним комп'ютером із встановленою антивірусною програмою. Таким чином зменшується ризик того, що наші особисті дані, такі як логін або пароль, стануть відомими третім особам.

Не варто також переходити за посиланням, яке міститься у повідомленнях від невідомих нам осіб. Відвідуючи веб-сторінку, яку створив шахрай, ми несвідомо можемо встановити на своєму пристрої шкідливе програмне забезпечення.

Перед покупкою товару в польському інтернет-магазині поліціянти радять перевірити відгуки про нього. Слід також звернути увагу на те, що польські інтернет-магазини зазвичай вказують свою адресу і номер телефону, за яким ви можете зателефонувати в разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з закупами.

Важливо пам'ятати, що напередодні свят дуже багато людей робить закупи в Польщі онлайн, а тому на свою посилку ви можете очікувати довше, ніж зазвичай.

Купівля товарів в Польщі за низькими цінами

Не варто також довіряти продавцям, які пропонують товари за занадто заниженими цінами. Дуже низька ціна на будь-який виріб чи продукт може свідчити про те, що він бракований або зіпсований. Під час купівлі комп'ютерного обладнання необхідно пересвідчитись, чи продавець надає оригінальні комп'ютерні програми на дисках. Поліція не радить купувати мобільний телефон без зарядного пристрою чи оригінальних документів, адже це перший сигнал про те, що він є вкраденим.

Якщо ви купили товар в онлайн-магазині в Польщі, обов'язково збережіть листування з продавцем. Повідомлення можуть знадобитись у випадку, якщо ви захочете повернути товар, або якщо вам трапиться недобросовісний продавець, який вас ошукає. Для вирішення таких суперечок варто звернутись до поліції, або до Управління охорони конкуренції та споживачів в Польщі.

Якщо ви плануєте шопінг в Польщі перед святами, для вас буде корисною ця інформація:

У католицький Святвечір магазини в Польщі матимуть скорочений робочий день

Офіційні вихідні дні на зимові свята в Польщі

Камери на польсько-українському кордоні

Промогазети та каталоги зі знижками та акціями польських супермаркетів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах