З Києва через Львів і Краків до Праги: FlixBus запускає нові маршрути в Україні

24 Липня 2020
прямі автобуси з україни до польщі і європи

Популярний європейський автобусний перевізник FlixBus розширює свою мережу міжнародних сполучень в Україні. Так, цими днями оператор оголосив про відкриття двох нових напрямків із української столиці: Київ-Львів-Краків-Прага та Київ-Вільнюс. Це вперше компанія запускає напрямок між Україною та Балтійськими країнами, йдеться у повідомленні прес-служби FlixBus.

FlixBus запускає прямий автобусний маршрут Київ-Краків-Прага. Розклад

Прямі рейси з української столиці до чеської відбуватимуться чотири рази на тиждень о 17:00. Як повідомляє прес-служба компанії, маршрут пролягатиме через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце, Оломоуць та Брно. До Кракова автобуси будуть прибувати о 7:30 ранку, а до місця призначення - Праги - о 16:30. Цікаво, що зворотних рейсів до Києва буде вже 5 на тиждень - автобуси будуть вирушати з Праги о 20:00 і прибуватимуть на кінцеву зупинку аж через добу - о 19:30. 

Партнером компанії FlixBus на цьому маршруті став український перевізник TransTempo. Автобуси збережуть брендування обох компаній, зокрема на борту можна буде помітити наліпки "In cooperation with FlixBus".

дешеві автобусні квитки в польщу

Окрім сполучення з Краковом та Прагою, FlixBus також анонсував новий маршрут з Києва до столиці Литви - міста Вільнюс. У цей рейс автобуси вирушатимуть щодня: з Києва о 19:20 (прибуття о 9:05 ранку), а з Вільнюса о 21:30 (прибуття о 11:50 ранку). В обох випадках автобус робитиме зупинку в аеропорту Вільнюса, а також у Чернігові. Маршрут обслуговуватиме литовська компанія Ollex.

"В останні роки Литва стала популярним туристичним напрямком для українців. Згідно з даними Департаменту статистики Литовської Республіки, в минулому році в Литву приїхало на 44% більше українців, ніж в 2018. Це найвищий приріст серед приїжджих з усіх країн. І хоча сьогодні пандемія вносить свої обмеження, в довгостроковій перспективі зростання туризму з України в Литву продовжиться", - заявив директор FlixBus в Україні, Польщі та країн Балтії Міхал Леман.

На думку представників компанії, відкриття нових маршрутів стане приємним сюрпризом для мандрівників з України, адже тепер їм буде ще зручніше робити пересадки до інших міст Європи. 

автобусні маршрути в європу з пересадками в польщі

Нагадаємо, кордони країн ЄС залишаються закритими для більшості громадян України до 31 липня. Потрапити до Європи, зокрема і до Польщі, можна за умови, якщо український громадянин там навчається або працює - вільні подорожі та відвідини близьких людей залишають недоступними через пандемію. Перевірити можливість в'їзду до тієї чи іншої країни можна за допомогою інтерактивної карти від МЗС України.

⇒ Читайте також:

FlixBus відновлює міжнародні рейси з України, а LOT - курортні напрямки з Польщі

Дорогу Мостиська-Краковець відремонтують до кінця 2020 року

Українські заробітчани готові повертатись на роботу в Польщу. Дослідження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах