Дорогу Мостиська-Краковець відремонтують до кінця 2020 року

23 Липня 2020
ремонт прикордонних доріг до польщі 2020

Заручившись фінансовою підтримкою польської сторони у 2019 році український уряд оголосив про рішучі та амбітні плани щодо реконструкції прикордонної інфраструктури. Так, Держмитниця обіцяє, що невдовзі розпочнеться реконструкція КПП Краковець-Корчова, де також планують запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону. Також урядовці обіцяють, що до оновлених митних переходів вестимуть і відремонтовані автомобільні дороги. Зокрема, цьогоріч планували розпочати ремонт траси М10 Львів-Краковець.

Паралельно з цим Служба автомобільних доріг Львівщини розробляла свій проект щодо відновлення прикордонної дорожньої інфраструктури. Окрім довгоочікуваного ремонту автомобільної дороги, що веде до КПП Грушів-Будомєж, мандрівникам також пообіцяли реконструкцію траси, яка з’єднує між собою пункт пропуску Краковець-Корчова та місто Мостиська. Останнє розташоване всього за 13 км від ще одного митного переходу - Шегині-Медика. Обидва проекти були заплановані на літо 2020 року - один з них нарешті почали реалізовувати цими днями. 

ремонт прикордонних доріг до польщі 2020

На Львівщині розпочався ремонт дороги Мостиська-Краковець

Цього тижня у Львівській області розпочався ремонт автомобільної дороги О141003 Мостиська-Краковець, яка фактично об’єднує два пункти пропуску на кордоні з Польщею. Ділянку у 19,1 км обіцяють завершити до кінця 2020 року - тут запланували поточний середній ремонт. Після ремонту з одного КПП до іншого можна буде дістатись значно швидше, ніж раніше. 

Ремонтні роботи розпочалися поблизу прикордонного села Глиниці. Тут облаштували реверсний рух, оскільки смуги планують відбудовувати почергово. Окрім ремонту самої дороги, проект також передбачає облаштування тротуарів, оскільки цей шлях пролягає через 7 населених пунктів. Також підрядники повинні відремонтувати мости та облаштувати майданчики для з’їзду автобусів і зупинки. 

Ремонтом автошляху Мостиська-Краковець займається ТОВ «Автомагістраль Південь». Вартість робіт оцінили у 146 млн гривень. З них понад 60 млн грн були надані польською стороною на грантовій основі в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020. 

⇒ Швидкісною дорогою з Жешува до Варшави: триває ремонт на 11-ти ділянках S19

ремонт дороги мостиська-краковець 2020

tvoemisto.tv

Крім цього, як повідомляє місцеве видання zaxid.net, в серпні Служба автодоріг Львівщини обіцяє розпочати ремонт дороги Яворів-Грушів, яка також веде до пункту пропуску на кордоні України з Польщею. Окрім цього напрямку заплановано ще три інші реконструкції в області. 

«Напрямок Смільниця ми зробили проект, він вже виходить з експертизи, Нижанковичі поданий на експертизу. І найважливіша ділянка Червоноград – Рава-Руська пройшла технічні ради «Укравтодору», там проект вже сформований», – повідомив керівник Служби автодоріг Львівщини Олег Береза.

Як відомо, роботи виконуються в межах польського кредиту, наданого українській стороні на облаштування прикордонної інфраструктури. 

Нагадаємо, у зв’язку із епідемією коронавіруса, перетин кордону з Польщею для українських громадян залишається суттєво обмежений. Так, в’їжджати на територію Польщі досі можуть лише певні категорії осіб. Перетнути кордон з Польщею можна власним автомобілем через п’ять чинних КПП: Шегині-Медика, Краковець-Корчова, Рава-Руська-Гребенне, Ягодин-Дорогуськ та Грушів-Будомєж. Крім цього, до Польщі можна також потрапити через пішохідний пункт пропуску Шегині-Медика. Закритими залишаються ПП Смільниця-Кросцєнко та Устилуг-Зосін.

⇒ Читайте також:

Як виглядатиме пункт пропуску “Краковець-Корчова” після реконструкції. Візуалізація

Польща виділила 109 млн злотих на будівництво пункту пропуску “Нижанковичі-Мальховіце”

Коли і за скільки збудують євроколію зі Львова до польського кордону

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах