Українські та польські залізничники тестують потяг Рава-Руська – Варшава

06 Квітня 2023
залізницею до польщі в 2023

З 5 квітня польські та українські залізничники почали тестувати відновлену євроколію між Варшавою та прикордонним містом Рава-Руська. Цими днями у тестову поїздку колією 1435 мм вирушив поїзд Люблін – Рава-Руська. У Міністерстві інфраструктури України сподіваються, що за кілька місяців це дозволить відкрити нове залізничне сполучення з пересадкою на Львів. Як пише видання zaxid.net, метою запуску цього маршруту є розвантаження автомобільних пунктів пропуску. 

У прес-службі Мінінфраструктури повідомляють, що для пасажирів, які прямую з Польщі в Україну, місто Рава-Руська у Львівській області «стане пунктом зручної пересадки між поїздом на євроколії та поїздом Укрзалізниці на українській колії». Останній має довезти пасажирів просто до Львова. Таким чином, між Варшавою та Львовом діятиме швидкісне сполучення з однією пересадкою. 

Як вважає міністр інфраструктури Олександр Кубраков, українці мають велику потребу у зручних подорожах до та з Польщі. Нове залізничне сполучення дозволить розвантажити автомобільні пункти пропуску на кордоні, як це свого часу зробив поїзд Інтерсіті+ Київ – Львів – Перемишль. Нагадаємо, одразу після запуску цей маршрут отримав велику популярність серед українців, а також поляків, які прагнули побувати в Україні. 

поїздом до польщі можливі маршрути в 2023 роціУкрзалізниця

Прес-служба Міністерства також повідомила, що відновлений залізничний пункт пропуску у Раві-Руській не приймав пасажирів більше 20 років. Через це Укрзалізниці довелось відновити ділянку євроколії довжиною 8,4 км та відреставрувати вокзал у Раві-Руській.

«Після тестової поїздки польській стороні знадобиться декілька місяців для розгортання повноцінного митно-прикордонного контролю та завершення формальностей, після чого буде оголошено дату старту регулярного сполучення», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що у 2023 році планують прокласти залізничне сполучення з Рави-Руської до смт Брюховичі поблизу Львова. Таким чином Львів хочуть сполучити зі столицею Польщі Варшавою прямим залізничним маршрутом, що також проходитиме через прикордонні міста Рава-Руська та Гребенне (Польща). 

⇒ Читайте також:

В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Головне фото: Укрзалізниця

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах