15 серпня - державний вихідний в Польщі. Як працюватимуть магазини напередодні та у день свята

13 Серпня 2019
державний вихідний в Польщі

Тим, хто планує робити покупки в Польщі цього тижня, слід уважно стежити за календарем. Адже саме цього тижня буде одне з державних свят Польщі, а це означає, що магазини в цей день, згідно з законом про заборону торгівлі в вихідні та свята, не працюватимуть. Зміниться також їхній графік роботи і в день напередодні свята. Крім того, неділя цього тижня в Польщі також буде неторговою.

Державний вихідний 15 серпня та довгий вікенд в Польщі

Цього тижня у четвер, 15 серпня, Польща святкує одразу два свята в один день - державне та релігійне: День Польського Війська та Успіння Пресвятої Діви Марії (Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)

   ⇒ Читайте також: Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

Тож посередині тижня усі, хто працюються в Польщі, матимуть можливість скористатися додатковим вихідним.  А якщо взяти додатковий вихідний у п’ятницю 16 серпня - можна буде насолоджуватися чотириденним довгим вікендом аж до понеділка 19 серпня. 

Державний вихідний 15 серпня в Польщі

Для заробітчан це чудова нагода на вихідні поїхати додому, тому цілком можливо, що в середу ввечері та в четвер можуть утворитися довгі черги на кордоні. Слідкувати за ними, як завжди, можна завдяки камерам на кордоні в режимі онлайн на нашому сайті. 

Графік роботи магазинів та супермаркетів в Польщі 14-15 серпня 2019

15 серпня в Польщі, в День Польського Війська та Успіння Пресвятої Діви Марії, усі магазини та супермаркети не працюватимуть, як і передбачено Законом про заборону торгівлі в вихідні та свята. Зміниться їх графік роботи і за день напередодні свята - 14 серпня. Деякі супермаркети в цей день працюватимуть за скороченим графіком.

Так, мережа супермаркетів Biedronka в середу, 14 серпня, працюватиме з 7:00 до 22.00. У п’ятницю, 16 серпня, магазини Biedronka працюватимуть у звичному режимі.

Магазини, що належать до мережі Lidl, будуть закриті у четвер, 15 серпня, та працюватимуть відповідно до звичного робочого графіку в інші дні. Аналогічна ситуація стосується супермаркетів Dino

15 серпня зачиненими будуть всі магазини Tesco. В інші дні години роботи цих супермаркетів не зміняться. Ті супермаркети Tesco, що працюють цілодобово, в середу працюватимуть до 23:00, тоді як у п’ятницю будуть відкриті для покупців з 6:00, - зазначили представники мережі.

   ⇒ Читайте також: Гіпермаркет Tesco в Ряшеві закривають: триває розпродаж товарів

За звичним графіком і 14, і 16 серпня працюватимуть супермаркети Auchan, Kaufland, Carrefour та Polomarket

Графік роботи магазинів та супермаркетів в Польщі

Торгівля 15 серпня відбуватиметься лише в найменших торгових точках за умови, що власник або особа, яка працює за цивільно-правовим договором, особисто стоїть за касою. Залишаться відкритими також аптеки, АЗС та магазини на вокзалах та в аеропортах.

В неділю, 18 серпня, усі магазини також не працюватимуть у зв’язку із забороною торгівлі.

Нагадуємо, що на нашому сайті ви можете ознайомитися з усіма актуальними акціями та знижками від магазинів та супермаркетів в Польщі у розділі АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ.

Читайте також:

Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

Ціни на продукти в Польщі одні з найнижчих в Європі

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах