Гіпермаркет Tesco в Ряшеві закривають: триває розпродаж товарів

05 Серпня 2019
Tesco в Ряшеві

Сумна тенденція переслідує мережу супермаркетів Tesco в Польщі ось уже протягом декількох років. Ще починаючи з 2015 року Tesco послідовно закриває супермаркет за супермаркетом у більшості міст Польщі. Причина такої статистика проста - мережа не витримує конкуренції поряд з мегапопулярними Biedronka, Lidl чи Auchan.

Супермаркети в Польщі постійно змагаються між собою у залученні клієнтів. Вигідні акційні пропозиції та знижки, які вони пропонують, приваблюють все більше нових покупців. Для когось це однозначно стає перевагою, позаяк, більше покупців та постійних клієнтів впливають на роботу мережі позитивно, а от деякі супермаркети - і Tesco яскравий цьому приклад - не витримують конкуренції і починають працювати у збиток.

   ⇒ Читайте також: Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

Закриття супермаркетів Tesco в Польщі: перелік адрес

Наприкінці липня цього року стало відомо про чергове закриття ряду супермаркетів мережі Tesco одразу в декількох містах Польщі. Зокрема, оголосили про припинення роботи одразу восьми гіпермаркетів і двох маркетів меншого формату.

Tesco в Ряшеві

Гіпермаркети Tesco вже невдовзі зачиняться у наступних містах:

  • Ряшеві (al. Powstańców Warszawy)
  • Бидгощі (ul.Toruńska)
  • Ґдині (ul. Nowowiczlińska)
  • Ґожуві-Великопольському (ul. Słowiańska)
  • Жарах (ul. Broni Pancernej)
  • Тихах (ul. Towarowa)
  • Пястуві (ul. Tysiąclecia)
  • Варшаві (ul. Fieldorfa)

Магазини меншого формату закриються також у: 

  • Сосновці (ul. 1- go Maja)
  • Варшаві (ul. Wolska)

Відтак, після закриття усіх нерентабельних маркетів, мережа Tesco матиме всього 343 магазини в Польщі. Для порівняння, найбільша роздрібна мережа супермаркетів в Польщі Biedronka має 2 820 магазинів в більш ніж тисячі населених пунктів країни. А популярна німецька мережа супермаркетів Lidl нараховує тут понад 630 своїх магазинів. 

   ⇒ Читайте також: Tesco закриває ще чотири своїх магазини в Польщі

Гіпермаркет Tesco в Ряшеві невдовзі закриють: триває розпродаж залишків товарів

Для українців, які часто їдуть в Польщу на закупи, зокрема, за продуктами, закриття Tesco в Ряшеві ймовірно стане сумною новиною. Цей гіпермаркет був досить популярний серед наших співвітчизників, адже по-перше, саме місто Ряшів знаходиться не так далеко від українського кордону, а по-друге гіпермаркет тут працював цілодобово, що було зручно для наших мандрівників, яким не завжди вдається розрахувати час свого прибуття в Польщу через черги на кордоні

Наразі гіпермаркет в Ряшеві, що знаходиться за адресою алея Повстанців Варшави, 13 (al. Powstańców Warszawy, 13) ще працює - магазин розпродує залишки товарів. Зниження цін на деякі товари сягає аж 80%.

   ⇒ Читайте також: Ціни на продукти в Польщі одні з найнижчих в Європі

З моменту виходу новини про закриття Tesco в Ряшеві, люди масово кинулися в супермаркет за знижками. Наразі найбільша хвиля покупців пройшла, але клієнтів ще й досі багато. В деяких чергах можна нарахувати до півсотні людей.

Tesco в Ряшеві

Ряшів. Парковка перед гіпермаркетом Tesco. Усі місця зайняті, клієнти штурмують магазин перед його ліквідацією.

Деякі відділи в Tesco вже спорожніли. У відділі косметики більшість полиць порожні. Одяг, нижня білизна, взуття та деякі харчові продукти також вже повністю розпродані.

Працівники Tesco в Ряшеві повідомляють, що нові поставки товару в магазин припиняться. Увесь наявний на складі товар Tesco має розпродати до жовтня.

Тож в українців ще до жовтня буде хороша нагода скористатися фінальними розпродажами в Ряшівському Tesco - аж поки гіпермаркет остаточно не закриється.

До слова, ознайомитися з актуальними знижками та акціями від магазинів та супермаркетів в Польщі можна в розділі АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ на нашому сайті.

⇒ Читайте також:

В Польщі зникне ціла мережа супермаркетів

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах