Cubus - це скандинавська мережа магазинів, яка пропонує одяг, зшитий з використанням сучасних якісних матеріалів. На польському ринку бренд вже 10 років. Продукція цієї марки завжди відповідає сучасним тенденціям в світі моди, тож клієнти можуть бути впевнені, що купуючи одяг Cubus, виглядатимуть відповідно до останнього крику моди. Також бренд залишає собі деяку міру незалежності, яка і відрізняє Cubus від інших магазинів.

Торгова марка Cubus є сімейною мережею магазинів. Колекції спрямовані до молодих однодумців, які цінують моду в поєднанні з комфортом. Сукні, спідниці, прикраси для жінок, чоловічі штани і сорочки з унікальним дизайном будь-якого розміру мона купити в магазинах Cubus. Нещодавно компанія створила нову колекцію під назвою "біо" для дітей, жінок і чоловіків, пріоритетом якої є захист навколишнього середовища і створення товарів з використанням органічних виробів з бавовни.

Ця марка не продає в Інтернеті, але клієнти можуть легко знайти стаціонарні магазини і здійснити приємні покупки. Модний одяг в Cubus - це завжди висока якість, доступні ціни, це марка, яку цінують клієнти по всій Європі.

Cubus сучасний одяг Польщафото: www.pinterest.com

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах