Магазини Pepco в Польщі

Pepco – це міжнародна мережа дисконтних магазинів. Завдяки товарам цього бренду ви зможете одягнути всю сім'ю і облаштувати будинок за найнижчими цінами. Мережа налічує більш ніж 500 магазинів по всій Польщі.

Кожна леді знайде щось для себе в PEPCO. Для своїх клієнтів мережа пропонує широкий асортимент високоякісних продуктів у будь-якому стилі - від домашньої зручності до елегантності для важливих подій. Модний одяг та аксесуари або дуже жіночна білизна – тут ви завжди знайдете найкращі пропозиції. Також у PEPCO є цікава пропозиція для чоловіків за доступними цінами та модний і зручний одяг для дітей.

PEPCO допоможе зробити з вашої квартири справжній сімейний куточок. Подушки, штори, ножі і тарілки, а також багато інших товарів, потрібні вам для створення затишної оселі - все в модних кольорах, у відповідності з сучасними тенденціями, але за розумною ціною.

Додатково можна купити в подарунок для веселощів іграшки та ігри з широкого діапазону PEPCO. Карнавальні костюми, карти чи іграшки зроблять так, що кожен день буде наповнений радістю. Також ви знайдете тут  необхідні канцелярські приладдя. Pepco - це мережа сімейних магазинів, яка забезпечує відмінне обслуговування щодня.

<img alt="Магазин товарів для дітей" ї="" в="" Польщі="" pepco="" (Пепко)="" акції,="" знижки,="" ціни="" ,="" играшки,="" дитячий="" одяг,="" дитяче="" взуття,="" візки"="" data-cke-saved-src="/uploads/images/phandrychow_pl2.jpg" src="/uploads/images/phandrychow_pl2.jpg" style="width: 603px; height: 400px;">

фото: phandrychow.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах