Quiosque - це бренд, створений для жінок, які хочуть виглядати красиво і відчувати себе невимушено в будь-який момент дня. В магазині представлені елегантні та зручні моделі одягу, які допоможать вам здійснити ідеальний вибір вбрання  на роботу, для сімейного святкування або ж для романтичної зустрічі.

Дизайнери  Quiosque в своїх колекціях, орієнтуються на традиційну класику, яку доповнюють сучасні елементи дизайну. Жіночий одяг марки дозволить кожній жінці почуватись елегантною і красивою незалежно від віку тому, що в Quiosque купити можна не тільки вбрання для себе, але також для дочки. Новинки колекції покликані доповнювати одна одну,тож будь-які елементи можуть бути об'єднані різними способами, так, як вам підказує ваша уява.

Матеріали високої якості, ідеально підібраний одяг та поради стилістів в магазині - все це робить покупки в Quiosque суцільним задоволенням. Марка прагне, щоб кожна жінка відчувала, що одяг Quiosque був створений спеціально для неї,  бо найголовніше при проектуванні кожної колекції є мрії, амбіції і бажання клієнтів.

Quiosque купити жіночий одяг Польщафото: www.galeria-solna.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах