Takko Fashion - німецький  бренд, створений в 1982 році, представлений в 16 країнах Європи. Takko сьогодні - це 2000 магазинів у Німеччині, Італії, Австрії, Бельгії, Нідерландах та інших європейських країнах. Концепція Takko Fashion - це одяг і аксесуари для жінок, чоловіків і дітей різного віку за максимально доступними цінами, бездоганної якості і унікального міського стилю.

     Натуральні матеріали та інноваційні технології виробництва роблять Takko Fashion лідером на європейському ринку якісного одягу вже багато років.

   У виробництві використовуються переважно бавовна і віскоза - до 90% моделей виробляється з натуральних волокон. Запатентована форма лекал, технологія обробки швів, екологічність тканин стали конкурентними перевагами компанії.

   Більше двох десятків років у Takko працює лабораторія якості, яка контролює безпеку барвників, екологічність тканин, зносостійкість швів і елементів моделей. В лабораторії використовуються як хімічні, так і механічні методи контролю якості. Особливо це важливо для дитячого одягу, бездоганна якість якої є особливою гордістю компанії. Тільки після тестування в лабораторії зразки направляються в масове виробництво. На сертифікованих фабриках також працює контроль Takko, що дозволяє забезпечити рівень якості на етапі масового виробництва.

фото: www.eden.zgorzelec.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах