Gatta – є одним з кращих і найвідоміших виробників жіночої білизни та жіночого одягу. Протягом багатьох років, вироби марки Gatta пов’язували з відмінною якістю, красивими і міцними колготами і панчохами. Сьогодні асортимент збагатився багатьма новими продуктами, кожен з яких виконаний з високоякісних матеріалів та з великою увагою до деталей, відповідно до світових тенденцій. Особливість цього бренду полягає в прагненні створювати нижню білизну і одяг, який буде захоплювати  красою, сучасним дизайном і комфортом.

В даний час ассортимент Gatta складається з колготок і панчох, нижньої білизни, чоловічої, а також дитячої лінії, де ви знайдете широкий вибір товарів для дітей у віці від 2 до 6 років. Окрім цього, мережа магазинів пропонує своїм клієнтам продукти, що охоплюють потреби вагітних жінок, колготки і легінси спеціально створені для майбутніх мам. Колекції одягу, що пропонує мережа, включають в себе спідниці, туніки, сукні, футболки і топи.

Бренд завжди слідкує за новими тенденціями на ринку одягу, а результатом цих спостережень та відповіддю на потреби клієнтів є кожна нова колекція. В магазині Gatta ви знайдете товари, які відповідають різним смакам, і фантазіям, прикрашені барвистими візерунками, з цікавим дизайном, а також прості і класичні моделі.

Gatta – є одним з кращих і найвідоміших виробників жіночої білизни та жіночого одягуфото: www.gatta.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах