Guess - американський бренд, що випускає одяг, взуття, аксесуари та парфумерію. Найбільш широко представлена ​​лінія Marciano. GUESS - це одна з найбільших і успішних марок у світі моди. Компанія GUESS була заснована в 1981 р братами Marciano. На початку 80-х років джинсовому одягу бракувало модної гостроти. Брати Марсіано побачили в цьому можливість внести європейський стиль у використанні традиційної американської тканини. Оригінальний дизайн Марсіано допоміг назавжди змінити сприйняття джинсового одягу. Вони створили лінію на всі часи, повну чуттєвості і новаторства.

   Guess одні з перших почали випускати дизайнерські джинси для жінок, а в подальшому і для чоловіків. З 1984 року у компанії GUESS з'являється колекція годинників і колекція одягу для дітей. У перебігу багатьох років імідж GUESS відтворювався в незабутніх рекламних кампаніях, які зробили цей бренд відомим кожному. Найсексуальніших жінок світу можна побачити в рекламних кампаніях GUESS: Карлу Бруні, Наомі Кемпбелл, Клаудію Шиффер, Дрю Беррімор, Анну Ніколь Сміт та багатьох інших.

   Сьогодні Guess - це один з найбільш відомих виробників одягу у всьому світі. Кожна категорія товару відрізняється унікальною естетикою, яка лежить в основі філософії дизайну GUESS: поєднання європейської чуттєвості і американського погляду на стиль і моду.

фото: http://www.arkadia.com.pl/W/do/centre/menu/moda-dla-kobiet/fiche-boutique-guess

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах