Марка LIU JO була заснована в Італії в 1995 році дизайнером Марко Марчі (Marco Marchi) і його братом. Одяг Liu Jo виробляється з високоякісних матеріалів, переважно із шовку, вовни та бавовни і прикрашається розсипами страз, бісером та оригінальними принтами.

   Бренд LiuJo - це красиві речі і любов до подорожей, а в якості багажу - ваші мрії, які знаходять реальність. Італійська марка жіночого одягу Liu Jo - молодіжний, повний рішучості, спокусливий і в той же час романтичний стиль. У дизайні компанія робить акценти не лише на створенні яскравих образів, але багато в чому на деталі - іменну фурнітуру і спеціально розроблені епатажні аксесуари.

   Liu Jo дотримується головної концепції - зберегти у своїх виробах жіночність, елегантність і витонченість. Ця марка не робить ставки на модні тенденції, для неї важлива індивідуальність і родзинка. Кожна колекція Liu Jo вишукана і неповторна, витримана в чуттєвому італійському стилі. Крім жіночого та чоловічого одягу бренд випускає також нижню білизну, взуття, трикотажні вироби, купальники, джинси, аксесуари, одяг для маленьких дівчаток і колекції для підлітків. Вся продукція торгового дому представлена ​​в бездоганному стилі і відмінній якості. Зручність і комфорт, і в той же час чарівність розкоші є запорукою успіху торгової марки Liu Jo.

фото: www.najlepszegalerie.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах