Продукція Monnari спрямована до жінок, які в одязі віддають перевагу сучасній класиці. Марка Monnari продає свої товари в Польщі з 1998 року. «Monnari» пропонує своїм покупцям дві повні сезонні колекції, які включають товари високої якості, виготовлені з тонких тканин (у тому числі з натурального шовку, вовни, кашеміру) класичного крою, але спроектовані з урахуванням новітніх тенденцій моди.

Monnariфото: www.plazarzeszow.pl 

Сезон включає в себе 1000 одиниць одягу в різних колірних варіантах (пальто, куртки, блейзери, спідниці, штани, сукні, блузки, жилети, трикотажні вироби машинного чи ручного в'язання). Крім різноманітних моделей одягу в магазині покупцю пропонується багатий вибір аксесуарів: взуття, шарфи, сумки, ремені, а також ювелірні вироби. Елементи колекції можна комбінувати один з одним, додавати аксесуари, які тісно пов'язані з пропонованим одягом в колекції сезону.

Monnari пропонує скористатися можливістю зручно і швидко придбати колекції через інтернет-магазин. Висока якість, неперевершений стиль і елегантність - все це пропонує Monnari. Колекції MONNARI виграли чотири престижні титули "Досконалість моди" журналу Твій стиль - в 2001 році за денну колекцію, в 2002 році за денну колекцію, пальто і трикотажні вироби, в 2003 - за денну колекцію і трикотаж.

Monnari жіночий класичний одяг, фото: www.chmax.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах