Triumph – це всесвітньо відомий ексклюзивний бренд, який уже понад 120 років створює білизну з високоякісних матеріалів. Сьогодні Тріумф пишається присутністю в більш ніж 120 країнах по всьому світу. Під марками Triumph і Sloggi компанія розробляє, виробляє і продає нижню білизну, нічні сорочки, піжами і купальники, що поєднують в собі досконалість виконання, неперевершений комфорт і останні тенденції моди. Мережа магазинів Triumph пропонує стильну білизну, що орієнтовану на широку групу клієнтів. Колекції захоплюють легкістю, тонким мереживом, стильними аксесуарами.

Перевага цієї провідної компанії – це оригінальність, яку оцінили жінки з багатьох країн. Асортимент марки Triumph складається з красивої, чуттєвої білизни, високо функціонального спортивного одягу, білизни молодіжного стилю та чоловічої нижньої білизни. Sloggi - це найбільш купований бренд трусиків в світі, завдяки високій якості і надзвичайному комфорту.

Від спокусливої, привабливої білизни і моделей купальників до романтичних піжам і нічних сорочок, Triumph International пропонує широкий вибір ексклюзивних брендів, тісно пов'язаних з останніми тенденціями моди. Відкрийте для себе світ ексклюзивної білизни.

Triumph магазин жіночої білизни, купальників, піжам, нічних сорочокфото: www.galeriajurajska.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах