Intimissimi був заснований в 1996 році у Вероні. У тому ж році був відкритий перший магазин в Польщі. Десять років тому, бренд мав 80 магазинів по всьому світу, сьогодні їх налічується більше 800. Магазин італійської мережі пропонує своїм клієнтам білизну з цікавим, інноваційним дизайном і оригінальним стилем вироблення з використанням кращих матеріалів. Продукти бренду спрямовані до підлітків і молодих жінок.

Мета мережі полягає в наданні клієнтам Intimissimi товарів з відмінною якістю за доступними цінами. Категорії продуктів в магазинах Intimissimi - це нижня білизна для жінок і чоловіків (основна і сезонна колекція), піжами для чоловіків і жінок, нічні сорочки, спортивні або ж елегантні блузки (з шовку) та стильні аксесуари.

Сучасний дизайн інтер'єру магазинів, а також професійний та ввічливий персонал становлять успішний бренд Intimissimi. Кожен, хто відвідає магазини знайде красиву нижню білизну розроблену з італійським смаком і виготовлену з високоякісних тканин. Моделі марки Intimissimi дозволяють жінкам підкреслити свої сильні сторони і запевняють спокусливий вигляд.

ntimissimi мережа магазинів брендової чоловічої і жіночої білизнифото: www.sadyba.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах