Lacoste - французька компанія з виробництва одягу, взуття, парфумерії, окулярів, годинників і різних шкіряних виробів.

   Lacoste - це не просто стильний брендовий одяг. Це спосіб виразити витончений смак і підкреслити власну неповторність, можливість завжди залишатися собою і демонструвати елегантність, не обмежуючи себе в комфорті.

   Французька компанія Lacoste була заснована ще в 1933 році успішним тенісистом Рене Лакост, за яким стараннями американської преси закріпилося прізвисько «алігатор». Спочатку під цим брендом випускалися тільки білі спортивні сорочки-поло, прикрашені зображенням крокодила, що став логотипом компанії. Зараз же в каталозі Lacoste є і одяг, і взуття, і аксесуари, і парфумерія, компанія не перестає розширюватися і відкриває десятки нових магазинів по всьому світу.

   Продукція марки Lacoste в Україні продається вже не перше десятиліття, жіночі, чоловічі та дитячі товари, відмічені брендовим крокодильчиком, дуже популярні серед шанувальників модних, якісних речей. Неперевершена якість, практичність, естетична привабливість - все це робить продукцію бренду Lacoste затребуваною і незмінно популярною.

фото: www.arkadia.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах