Dino продаватиме тести на антитіла до Covid-19 без обмежень. Ціни в магазинах-конкурентах

06 Квітня 2021
тест на коронавірус в польщі

Мережа магазинів Dino у Польщі запускає продаж тестів на антитіла до коронавірусу. У такий спосіб фірма приєднується до численної групи роздрібних продавців, які додали цей товар на полиці своїх магазинів. 

Так, представники польської продуктової мережі поінформували, що тести Primacovid вже можна придбати у всіх супермаркетах Dino. Це ті ж тести на антитіла до Covid-19, які першою в Польщі почала продавати Biedronka.

Оцінивши щораз вищий попит на цей товар серед польських клієнтів, швидкі тести на коронавірус додав до своєї пропозиції і найбільший конкурент Бедронки на польському ринку торгівлі - мережа дисконтів Lidl. Згодом тести Primacovid стали з’являтись на прилавках інших популярних супермаркетів у Польщі, пише видання wiadomoscihandlowe.pl

⇒ ЄС представив “паспорт вакцинації” і назвав дату його запровадження

тести на коронавірус в польських супермаркетах ціна

biznes.interia.pl

Через конкуренцію вартість товару стала поступово знижуватись і зараз більшість мереж реалізує товар за ціною 39,99 злотих за одну штуку. Таку ж ціну встановив і Dino. На відміну від більшості конкурентів, фірма вирішила не встановлювати жодних обмежень щодо кількості тестів, які покупець може придбати за один візит до супермаркету.

“Ми прагнемо бути ближчими до наших клієнтів і відповідати на їхні потреби, тому уважно стежимо за ринком і реагуємо на панівні тренди. З огляду на це, ми вирішили розпочати продаж тестів Primacovid по всій мережі супермаркетів Dino”, - зазначила Ізабела Б’ядала, член правління компанії Dino Polska.

Нагадаємо, Primacovid - це сертифікований серологічний тест швейцарської лабораторії Prima Lab. Він простий у використанні і всього за кілька хвилин встановлює, чи організм людини виробив антитіла IgG i IgM, які борються з коронавірусом, що своєю чергою провокує захворювання Covid-19. Важливо пам’ятати, що цей тест не показує, чи людина хворіє на ковід в даний момент. Більше про цей тест можна дізнатись ТУТ

Додамо, зараз швидкі тести на коронавірус можна придбати в таких польських супермаркетах:

  • Biedronka - 39,99 зл/штука
  • Lidl - 39,99 зл/штука
  • Netto - 79,98 зл/дві штуки
  • Aldi - 39,99 зл/штука
  • Kaufland - 79,99 зл/дві штуки
  • Shell - 49,99 зл/штука
  • Super-Pharm - 89,99 зл/штука або 449,95 зл набір із 5-ти тестів
  • Dino - 39,99 зл/штука

⇒ Читайте також:

Третина поляків дуже негативно оцінює дії уряду в боротьбі з пандемією

У яких польських аеропортах можна здати тест на коронавірус. Ціни

Українські тести на коронавірус більше не звільняють від карантину в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах