Перші тести на антитіла до Covid-19 в Biedronka розкупили за кілька годин

15 Березня 2021
тести на коронавірус в бедронці

Мережа дисконт-супермаркетів Бедронка першою в Польщі запускає масовий продаж сертифікованих тестів, що виявляють антитіла до Covid-19. Офіційно продаж розпочався сьогодні, 15 березня. Як запевнили представники мережі, тести швейцарської лабораторії PRIMA Lab гарантують 98-відсоткову точність результату. Аналіз можна проводити самостійно в домашніх умовах, пише businessinsider.com.pl

⇒ Тест на коронавірус хочуть зробити обов’язковим для перетину кордону з ЄС

Тести на коронавірус в Бедронці

Після того, як тести на антитіла до ковіду з’явились на прилавках німецьких супермаркетів, схоже рішення вирішила запровадити й найбільша мережа дисконтів у Польщі. Бедронка запропонує покупцям тест Primacovid на антитіла до Covid-19. Він не встановлює, чи хворіє людина на ковід зараз, але показує, чи є у неї антитіла, тобто чи доводилось її організму боротись із коронавірусом у недалекому минулому. 

Як зазначають виробники, серологічний тест Primacovid є доволі простим у використанні: для аналізу потрібен невеликий зразок крові, а час очікування на результат не перевищує 10-ти хвилин. Крім цього, продукт пройшов всі необхідні дослідження і є повністю безпечним для людини. Його точність оцінюють у 98,3%. 

тест на коронавірус в польщі 2021

businessinsider.com.pl

За один раз клієнт зможе придбати у Бедронці не більше трьох таких тестів Primacovid. Вартість однієї штуки становить 49,99 злотих. Мережа наголошує, що така ціна є конкурентною у порівнянні із вартістю відповідного аналізу у польських лабораторіях. 

“Місія Бедронки від початку її існування полягала в забезпеченні покупцям доступу до всіх необхідних товарів за низькими цінами. Це стосується не тільки продуктів харчування, але й тих товарів, які задовольняють важливі потреби людини. До них належить і тест Primacovid. Ми - перша торгівельна мережа в Польщі, яка вводить його на ринок. Це частина нашої соціальної відповідальності як лідера ринку”, - стверджує Пйотр Конопко, торговельний директор Biedronka.

Цікаво, що клієнти мережі розкупили першу партію тестів на антитіла до ковіду всього за кілька годин після старту продажів. Принаймні, такими результатами похвалився один із супермаркетів Бедронка у варшавському районі Вілянув. У понеділок зранку туди навідались журналісти видання wiadomoscihandlowe.pl. Продавці магазину повідомили, що перші 50 упаковок тесту розкупили ще по 8 годині ранку.

Тести на антитіла до коронавірусу продаватиме також Lidl 

Оцінивши шалений попит на такі швидкі тести, що виявляють антитіла до коронавірусу, найбільший конкурент Бедронки на польському ринку - мережа дисконтів Лідл - також вирішила додати цей товар на свої полиці. 

“Дослухаючись до потреб наших клієнтів, ми також вирішили додати тести на Covid-19 до пропозиції Lidl Polska”, - поінформувала Александра Робашкевич з прес-центру Лідл. 

Як відомо, німецька мережа дисконт-супермаркетів планує продавати не лише серологічні тести, такі як Primacovid, але й ті тести, які виявляють коронавірус під час перебігу захворювання. Разом з тим, фірма поки що не назвала точної дати запуску продажів, а також ціни товару. Ймовірно, продукт з’явиться у магазинах Лідл впродовж одного-двох тижнів. 

⇒ Lidl запрошує студентів у Польщі на платне стажування

закупи в польщі під час карантину 2021thumbor.forbes.com

Тест на антитіла до коронавірусу: хто може його виконати і що він встановлює?

Виробник тестів Primacovid наголошує, що пацієнтам, які отримали позитивний результат аналізу на антитіла, слід негайно звернутись до сімейного лікаря. Якщо ж результат виявився негативним, але людина все одно відчуває симптоми хвороби, контакт з лікарем також є обов’язковим. 

Тест на антитіла до ковіду може провести кожен, хто перехворів недугою або має таку підозру. Його також слід виконати людям, які контактували із хворими на Covid-19 чи тими особами, у яких є симптоми хвороби. 

Разом з тим, покупці повинні розуміти, що такий тест на антитіла, виконаний в домашніх умовах, не є підставою для встановлення діагнозу. Негативний результат аналізу не гарантує того, що людина не хворіє на ковід в даний момент, адже антитіла могли ще не утворитись. 

Тест на антитіла також не звільняє від обов'язкового карантину після прибуття на територію Польщі - для цього потрібно виконати ПЛР-тест або тест на антиген.

Тож, перед виконанням тесту Primacovid слід пам’ятати про дві важливі тези:

  • Негативний результат тесту не виключає інфекції SARS-CoV-2.
  • Тест може показати хибний позитивний результат, оскільки може переплутати антитіла до SARS-CoV-2 з антитілами до інших патогенів чи з аутоантитілами. 

⇒ Читайте також:

У Польщі скасували карантин для вакцинованих від Covid-19 мандрівників

Biedronka запускає нову акцію і знижує ціни на обрані товари наполовину

У ще двох регіонах Польщі, зокрема у Варшаві, запроваджують локдаун

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах