Дорога до Варшави S17 буде швидшою та комфортною

31 Травня 2017

Українці, які часто їздять до Польщі, знають, що дістатися швидко до Варшави автомобілем чи автобусом може бути проблематично через постійні затори на трасі S17. Однак незабаром це все залишиться в минулому. Поляки працюють над розв'язанням проблем на цьому шляху і уже скоро обіцяють водіям швидшу та кращу дорогу.

У Польщі розпочалося будівництво великого фрагменту траси S17, яка має поєднати Варшаву із автомагістраллю Віа Карпатія. Наразі роблять відрізок у майже 60 кілометрів між кінцем кільцевої дороги у Гарволіні та вузлом Курів. Згідно плану, новою дорогою водії зможуть скористатися з  2019 року, пише tvn24bis.pl.

Ремонт дороги до Варшави

На цьому шляху побудують близько 90 інженерних конструкцій, з них 23 мости, 45 естакад, три пішохідні мости, два підземні переходи та 16 проходів для тварин. Загалом з’явиться сім дорожніх розв’язок і чотири зони для обслуговування подорожніх.

дороги в польщі

Для українців завершення будівництва цієї дороги означає швидший та комфортніший доїзд до столиці Польщі із українського кордону. З цією трасою водії зможуть забути про жахливі затори та повільний рух.
Раніше ми повідомляли про те, що розпочалося будівництво 100 км фрагменту швидкісної дороги S17 між Любліном та Варшавою, яке поділили на 7 відрізків.

Автостради Польщі

автостради в польщі

18 травня, Міністр інфраструктури та будівництва Польщі, Анджей Адамчик, заявив також про початок підготовчих робіт на автостраді A2 між Лодзем та Варшавою. Тут планують зробити три смуги руху. Заступник Міністра інфраструктури, Єжи Шміт, додав, що увесь процес розширення цієї автостради займе до 4 років. Вона, вважає заступник Шміт, повинна бути продовжена до перетину із автострадою  S19 чи із міжнародною автомагістраллю Віа Карпатія.

Розбудова автомагістралі Віа Карпатія в Польщі 

ремонт доріг в польщі

Щодо міжнародної автомагістралі Віа Карпатія, довжиною у 600 км, то вона має бути готова до 2025 року, повідомив Анджей Адамчик.
Міністр підписав документи, що дозволяють розпочати реалізацію чотирьох останніх відрізків траси.
Нагадаємо, що Віа Карпатія - це умовна назва для транспортного коридору, який має поєднати країни Балтики із країнами південної Європи. Траса простягнеться через Литву, Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Болгарію та завершуватиметься у Греції. Також передбачене будівництво відгалужень основної дороги в напрямку України та Білорусі.

автобан в польщі

За прогнозами, автомагістраль Віа Карпатія дозволить збільшити потенціал господарств польських воєводств, через які вона буде проходити,  та забезпечить їм  сильний імпульс для розвитку. 
Більше інформації про дороги Польщі ви знайдете у нашій статті Дороги Польщі. А ознайомитись зі станом черг для найшвидшого перетину кордону можна переглядаючи КАМЕРИ НА КОРДОНІ.

Також читайте за темою:

Оплату за проїзд польськими дорогами планують підняти

Як дешево доїхати в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах