Кількість групових звільнень в Польщі збільшилась на половину

15 Лютого 2017
робота в польщі, як знайти роботу в польщі

За минулий 2016 рік число осіб, які втратили роботу в Польщі внаслідок групових звільнень працівників, виросло аж на 50%. Такий стрибок експерти пояснюють сильною конкуренцією в окремих галузях економіки, повідомляє rmf24.pl.

Найбільше постраждали у 2016 році працівники торгівельної сфери в Польщі. Майбутні прогнози для них теж невтішні – про це говорить, до прикладу, оголошення банкрутства мережею  супермаркетів Alma, що не може вплинути на ситуацію з груповими звільненнями в Польщі позитивно.

Згідно статистичних даних, наданих Міністерством сім'ї, праці і соціальної політики, у 2016 році польські роботодавці заявили про звільнення 35,1 тис. осіб, що на 42 відсотки більше, ніж роком раніше. В рамках ж групових звільнень, роботу в Польщі втратили  22,4 тис. працівників, що у порівнянні з 2015 роком означає зростання на 54 відсотки.

Найбільше групових звільнень відбулося в оптовій і роздрібній торгівлі, промисловому виробництві та у сфері фінансів і страхування.

В умовах розвитку польської економіки (нагадуємо, що у Польщі зросла мінімальна та середня зарплати), така статистика видається парадоксальною, проте факт залишається фактом: тенденція до групових звільнень працівників в Польщі існує, і з кожним роком тільки зростає.

Українці поки не надто засмучуються через подібні показники і все частіше шукають роботу в Польщі. На даний час серед них спостерігається шалений ажіотаж на отримання дозволів на проживання та роботу в Польщі. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах