Купуй в Бедронці польські товари і отримай ваучер на 99 злотих

16 Квітня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Бедронка робить ставку на популярний зараз тренд економічного патріотизму і організовує чергову промоакцію, яка мала б заохотити клієнтів купувати свіжі продукти від польських виробників. 

Про що йдеться? Для всіх власників картки лояльності Moja Biedronka мережа запускає кампанію “Купуй свіжі польські продукти”. Якщо з 15 по 30 квітня вони витратять загалом 499 зл на польські товари з таких категорій, як м’ясо, риба, овочі та фрукти, то отримають від Бедронки спеціальний ваучер вартістю 99 злотих. Ці кошти клієнти мережі зможуть витратити на наступні свої закупи в супермаркеті. Вартість покупок буде сумуватись на картці Моя Бедронка, а також буде надрукована на чеках клієнтів, пише businessinsider.com.pl.

Зверніть увагу, що ваучер на 99 злотих буде одноразовим, тобто всю суму потрібно буде витратити за одні покупки із карткою Moja Biedronka. Скористатись накопиченими коштами можна буде вже у травні - за них зможете придбати увесь доступний в супермаркеті асортимент товарів, окрім алкоголю, сигарет, дитячого харчування та поповнення мобільного зв’язку. 

акції в супермаркетах бедронка в польщі

Важливо також пам’ятати, що промоакція не поширюватиметься на екзотичні фрукти та овочі, такі як авокадо чи батат, адже кампанія має на меті промоцію продуктів саме з Польщі. Тож купуючи цього місяця у Бедронці картоплю, яблука, груші, м’ясо чи рибу, звертайте увагу на країну походження продукту, що зазначена на упаковці. 

“Завдяки вибору наших клієнтів, тисячі польських партнерів Бедронки можуть й надалі розвивати свою діяльність, будувати нові робочі місця, і, як наслідок, зміцнювати польську економіку. Нашою акцією хочемо подякувати клієнтам за їхню довіру, і водночас ще більше підтримати польських виробників свіжої продукції”, - наголосив Мацей Луковські, директор департаменту закупівель та член правління мережі Biedronka.

У 2020 році серед асортименту свіжих продуктів Бедронка продала 99,9% риби, 93% м’яса та 67% фруктів та овочів від польських виробників. Минулоріч мережа також організувала кілька освітніх та рекламних кампаній, що просували польські продукти. В межах акції “Купуй щось польське” клієнти Biedronka підтримали польську економіку покупками на загальну суму понад 23,6 млрд злотих (з кінця серпня 2020 року до квітня 2021 року). 

⇒ Читайте також:

Dino продаватиме тести на антитіла до Covid-19 без обмежень. Ціни в магазинах-конкурентах

ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах