Lidl запускає продаж швидких тестів на антигени коронавірусу

06 Травня 2021
тести на коронавірус в польських супермаркетах

Відзавтра, 7 травня, у мережі дисконт-супермаркетів Lidl стартує продаж антигенних тестів на коронавірус. Торгівельна мережа першою запропонує покупцям в Польщі швидкий тест, який дозволяє виявити в організмі людини саме антигени коронавіруса  в домашніх умовах. Досі у польських супермаркетах можна було придбати лише тести на антитіла, які показували чи людина вже перехворіла на Covid-19.

Тести Boson Biotech, які невдовзі з’являться на полицях супермаркетів Lidl у Польщі, продаватимуть лише у наборі з 5-ти штук. Один такий тест коштуватиме 19,80 зл, тобто за всю упаковку доведеться заплатити 99 зл. Кожен тест матиме стерильний тампон, пробірку, екстракційний розчин та інструкцію з використання, пише businessinsider.com.pl

Як пояснюють представники мережі Lidl, швидкий тест можна буде проводити самостійно в домашніх умовах. Він покаже наявність або відсутність у тілі людини антигенів коронавірусу, тобто чи хворіє вона на даний момент. Для цього людині потрібно ввести спеціальний тампон у передню частину носа (не глибше, ніж 2,5 см). 

⇒ У Польщі запускають програму вакцинації на робочих місцях

зробити тест на коронавірус в польщі

businessinsider.com.pl

Цікаво, що тест можна виконувати всім, незалежно від того, чи проявились у людини симптоми хвороби. Як показали дослідження, виконання антигенного тесту на ранніх етапах захворювання, тобто в перші чотири дні, дозволяє отримати більш точний результат, оскільки в цей період концентрація антигену є найвищою.

У Lidl запевняють, що вірогідність тесту є дуже високою, про що свідчать показники специфічності (99,20%), точності (98,72%) та чутливості тесту на рівні 96,77%. Перевагою такого тесту також є швидкий результат - про те, чи хворіємо ми на Covid-19 в даний момент, дізнаємось вже через 15 хвилин після забору мазка. 

Разом з тим, особам, які підозрюють, що заразились коронавірусом, виробник тесту радить звернутися до лікаря або провести відповідний тест в лабораторії.

Нагадаємо, в березні Biedronka запустила масовий продаж сертифікованих тестів Primacovid, що виявляють антитіла до Covid-19. Вже на початку квітня цей товар з’явився на полицях більшості популярних мереж супермаркетів. 

⇒ Читайте також:

Уряд представив план послаблення карантину в Польщі. Що відкриється першочергово

Бедронка заплатить 60 млн злотих штрафу за оманливі дані про країну-виробника продуктів

ССС відкриває в Польщі нову мережу магазинів HalfPrice

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах