На Львівщині пропонують змінити умови перетину кордону на авто

15 Серпня 2019
паспортний контроль

Щодня сотні людей перетинають польський кордон на авто. Черги на кордоні спричиняють багато незручностей для подорожуючих. Подолати цю проблему вже вкотре намагаються чиновники.

Так, до прикладу, нещодавно на пунктах пропуску "Угринів", "Смільниця" та "Грушів" запровадили експеримент, за яким під час виїзду з України подорожні спочатку проходять процедуру паспортного контролю, прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспорт, які перетинають кордон, у відомчу базу даних. Ця інформація автоматично надходить і до бази митниці. Крім цього, прикордонники і митники одночасно оглядають й авто. 

   ⇒ Детальніше про це: 

В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

Паспортний контроль не виходячи з авто: наскільки це реально

Днями з’явилася нова пропозиція від очільника Львівської ОДА Маркіяна Мальського. Він пропонує впровадити на кордоні нову ініціативу, яка мала б пришвидшити процес перетину кордону на авто і таким чином зменшити черги на кордоні. Повідомлення про це з’явилося на сторінці Маркіяна Мальського у Facebook.

“Протягом декількох тижнів планую реалізувати зміни, яким чином відбувається перетин громадянами кордону автотранспортом. Такі особи зможуть залишатись у транспортному засобі, а паспорти повинні у них будуть отримувати працівники пунктів перетину кордонів, підходячи до відповідних автомобілей”, – йдеться у повідомленні.

Чиновник пропонує, аби водії, які перетинають кордон, проходили паспортний контроль не виходячи з авто. Перевіряти паспорти у водіїв будуть працівники пунктів перетину кордонів, самостійно підходячи до відповідних авто.

   ⇒ Читайте також: Перетин кордону з Польщею автомобілем

Маркіян Мальський сподівається на те, що вже скоро таку ініціативи підтримає громадськість і невдовзі вона запрацює.

Речник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Роман Стахів пояснив, що, для впровадження такої ініціативи, ймовірно, створять робочу комісію, яка проаналізує всі “за” та “проти” такого рішення. Тільки після цього буде відомо, чи почне діяти ініціатива. 

паспортний контроль

Нагадаємо, минулого місяця нолова ЛОДА під час апаратної наради в облдержадміністрації заявив, що хоче владнати проблему з чергами на кордоні, запровадивши попередню електронну реєстрацію. До реалізації такого задуму він збирається залучити ІТ-компанії. 

“Думаю, ми проведемо тендер, щоб ІТ-компанії запропонували свій варіант вирішення цієї проблеми. Для того, щоб була електронна реєстрація, і люди, які планують перетинати кордон, могли планувати свій час та бачити, в котрій годині на кордоні є скупчення автомобілів”, - розповів Маркіян Мальський.

Таким чином новація допоможе людям планувати свій час, оскільки вони наперед зможуть бачити скупчення автомобілів у певні години.

Наразі переглянути стан черг на кордоні можна завдяки камерам онлайн, які показують ситуацію на пунктах пропуску в режимі онлайн.

⇒ Читайте також:

На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах