На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

17 Липня 2019
електронна реєстрація для перетину кордону

Щодня сотні людей перетинають польський кордон на авто. Черги на кордоні спричиняють багато незручностей для подорожуючих. Подолати цю проблему вже вкотре намагаються чиновники.

Так, до прикладу, нещодавно на пунктах пропуску "Угринів", "Смільниця" та "Грушів" запровадили експеримент, за яким під час виїзду з України подорожні спочатку проходять процедуру паспортного контролю, прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспорт, які перетинають кордон, у відомчу базу даних. Ця інформація автоматично надходить і до бази митниці. Крім цього, прикордонники і митники одночасно оглядають й авто. 

   ⇒ Детальніше про це: 

В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

На Львівщині в пунктах пропуску запровадять електронну реєстрацію 

Вчора, 16 липня, під час апаратної наради в облдержадміністрації новопризначений голова Львівської ОДА Маркіян Мальський заявив, що хоче владнати проблему з чергами на кордоні, запровадивши попередню електронну реєстрацію. До реалізації такого задуму він збирається залучити ІТ-компанії. 

На думку очільника області, врегулювати черги на кордоні з Польщею можна завдяки попередній електронній реєстрації. Як саме втілювати в життя цю ідею, він наразі не пояснив, але зауважив, що для цього потрібно залучити ІТ-фірми. За словами Мальського, іІз однією з таких компаній вже “є зв’язок”.

“Думаю, ми проведемо тендер, щоб ІТ-компанії запропонували свій варіант вирішення цієї проблеми. Для того, щоб була електронна реєстрація, і люди, які планують перетинати кордон, могли планувати свій час та бачити, в котрій годині на кордоні є скупчення автомобілів”, - розповів Маркіян Мальський.

Таким чином новація допоможе людям планувати свій час, оскільки вони наперед зможуть бачити скупчення автомобілів у певні години.

електронна реєстрація для перетину кордону

Наразі переглянути стан черг на кордоні можна завдяки камерам онлайн, які показують ситуацію на пунктах пропуску в режимі онлайн. За допомогою електронної реєстрації, де б кожен водій вказував дату та час свого перетину кордону, можна було б прогнозувати, коли саме на кордоні буде велике скупчення авто, а коли кордон можна буде перетнути без черг.

   ⇒ Читайте також:

У трьох пунктах пропуску на кордоні відкрили кімнати матері та дитини

Ремонт дороги на Грушів розпочнуть вже цього року

Перетин кордону з Польщею автомобілем

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах