На польському ринку праці нарахували більше жінок, ніж чоловіків з України

06 Грудня 2022
робота в польщі для біженців з україни

Частка українок серед працевлаштованих у Польщі громадян України у листопаді 2022 року зросла до майже 64%. Таким чином, саме жінки зараз становлять більшість серед українських працівників польського бізнесу. Ще минулого року їх було лише 45%. Про це свідчать результати дослідження агенції Gremi Personal, пише businessinsider.com.pl.

Автори звіту вважають, що такі зміни на польському ринку праці відбулись внаслідок заборони виїзду за межі України для чоловіків призовного віку, а також повернення на батьківщину частини чоловіків, які на момент початку повномасштабного вторгнення росії проживали та працювали у Польщі. 

За даними аналітиків Gremi Personal, впродовж року знизився також середній вік громадян України, які працюють в Польщі. Ще до війни найбільш численною групою серед трудових мігрантів та сезонних працівників з України були особи у віці 36-45 років (23,69%) та 46-60 років (25,89%).

⇒ У Польщі Uber дозволив водійкам обирати чи перевозити пасажирів-чоловіків

робота в польщі вакансії для українцівfocusonbusiness.eu

Наразі найбільшою групою є молоді українці – люди віком 18-26 років становлять 38% від усіх українських громадян у Польщі. Це на 13% більше у порівнянні з минулим роком.

Анна Джоболда, директорка департаменту міжнародного рекрутингу Gremi Personal, вважає, що українська молодь закінчує навчання та виходить на ринок праці швидше, ніж польська. Також вона припускає, що на відміну від пенсіонерів, багато молодих людей не повернуться в Україну навесні.

“Я прогнозую подальше збільшення кількості охочих працювати у віковій групі 18-26 років навіть до 20-25% впродовж наступних трьох місяців”, - стверджує Анна Джоболда.

⇒ Читайте також:

Для українців, які рятуються від війни в ЄС, діє платформа пошуку роботи

Реальна зарплата знижується: скільки в середньому заробляють поляки у III кварталі 2022 року

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

Головне фото: ewl.com.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах