На Закарпатті відкриють нові пункти пропуску, зокрема на кордоні з Польщею

09 Вересня 2019
Нові пункти пропуску на Закарпатті

Відкриття нових пунктів пропуску - одне з завдань, які гостро потребують вирішення вже найближчим часом. Адже, як показує практика, черги на кордоні не зменшуються, безвізовий режим буквально відкрив кордони для українців, тож бажаючих перетнути кордон щоразу більше.

Так, на днях стало відомо про плани на відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС у Закарпатській області. Нові КПП можуть появитися вже у 2021 році.

Про це на прес-конференції розповів керівник Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, повідомляє Укрінформ.

Нові пункти пропуску на Закарпатті вже у 2021 році

Про відкриття нових контрольних пунктів пропуску на кордоні вже у 2021 році заявив голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко на пресконференції.

"Питання відкриття нових КПП на кордоні України з ЄС у межах Закарпатської області нагальне, нам необхідні додаткові переходи. Наразі йдуть розмови про те, що нові КПП будуть відкриті в 2021 році, власне, з 2020 року у нас буде детальніше бачення цього процесу," - сказав Бондаренко.

Зі слів голови ОДА, він мав розмову про відкриття нових КПП у Кабміні, там запевнили у позитивному вирішенні цього питання.

Першим, наймовірніше, відкриють КПП “Лубня-Волосате”, що на кордоні з Польщею.

"У межах цьогорічних Днів добросусідства з поляками два дні влітку у цьому пункті працював тимчасовий піший перехід. Це було нелегко, але ми це зробили. Днями я мав розмову з Дещицею (Андрій Дещиця, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі - прим. ред.) щодо цього питання, думаю, що найближчим часом більш детально розмовлятимемо з цього приводу," - повідомив Бондаренко.

Пункт пропуску “Лубня-Волосате”

   • Детальніше: Піший пункт пропуску Лубня-Волосате відкриють на декілька днів у серпні

Наразі ж на Закарпатті діє 19 КПП на кордоні і така кількість є критично малою, адже з уведенням безвізового режиму на КПП постійні черги, в яких іноді доводиться стояти до 6 годин.

Зверніть увагу! Слідкувати за станом черг на польсько-українському кордоні можна на нашому сайті завдяки камерам на кордоні онлайн.

Нагадаємо, незабаром планується облаштування пішохідного переходу на новому пункті пропуску "Мальховіце-Нижанковичі". За інформацією польських ЗМІ, розпочнуть будівництво нового пункту пропуску Мальховіце-Нижанковичі вже цього року.

⇒ Читайте також:

Митні переходи

На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах