Невдовзі у Польщі відкриється перший магазин марки Primark

05 Серпня 2020
закупи в польщі 2020

Сфера торгівлі в Польщі потроху оживає після кількох місяців суворих карантинних обмежень. Так, торгові центри почали приймати перших покупців ще на початку травня, однак особливо великого попиту на традиційний шопінг донедавна не було. Занепокоєння станом власного здоров’я змушувало споживачів відмовлятись від закупів навіть у звичайних продуктових магазинах. Аби не втратити клієнтів, супермаркети в Польщі почали активно впроваджувати доставку товарів додому

На фоні нестабільної економічної та епідемічної ситуації в країні затрималось і відкриття першого в Польщі магазину ірландської торгової марки одягу, взуття та аксесуарів Primark. На початку року в компанії оголосили, що будуть готові вийти на польський ринок навесні 2020-го. Очевидно, що на заваді таким планам стала епідемія коронавіруса. Однак, для поціновувачів шопінгу в Польщі є хороша новина - 20 серпня Прімарк таки відкриє свої двері для перших польських клієнтів.

магазин одягу прімарк в польщі

Прімарк в Польщі: дата та місце відкриття першого магазину

Вже за два тижні на польський ринок торгівлі офіційно вийде популярна в Європі марка одягу Primark. Польські клієнти мережі зможуть придбати там не лише вбрання чи взуття, але й білизну та товари для домашнього затишку. З турботою про довкілля марка готова запропонувати своїм споживачам також вироби з органічних матеріалів. 

Відкриття першого магазину мережі Прімарк заплановане на 20 серпня у варшавському торговому центрі Галерія Млоціни (Galeria Młociny). 

“Наш магазин у Варшаві, де ми створили 250 робочих місць, займає 3 660 м. кв. торговельної площі на двох поверхах. В магазині знайдете колекції, що відповідають найновішим трендам жіночої, чоловічої та дитячої моди, зокрема і взуття, аксесуари, білизну та товари для дому”, - йдеться в офіційному прес-релізі компанії. 

Для високого рівня обслуговування клієнтів в магазині облаштували 30 кас. Діятиме також можливість підключення до безкоштовного Wi-Fi. Адміністрація магазину забезпечить покупців всіма необхідними засобами захисту і розмістить позначення та наклейки, що заохочуватимуть до зберігання соціальної дистанції під час шопінгу. 

“Ми дуже раді, що нарешті відкриваємо наш перший магазин у Варшаві. Прімарк - це добре знана в Польщі марка одягу, тому нас особливо тішить можливість запропонувати клієнтам з Варшави і регіону “неймовірну моду за неймовірними цінами”. Польща - це важливий ринок для мережі Primark. Це ще один етап на шляху до нашої експансії Центрально-Східної Європи”, - наголосив менеджер компанії Primark Polska Мацей Подвойскі. 

закупи одягу в польщі 2020

Цікаво, що офіційне відкриття магазину Прімарк у Варшаві відбудеться фактично через рік після оголошення компанії про наміри вийти на польський ринок. У наступному році Primark планує відкрити ще один магазин - цього разу у Познані. 

Нагадаємо, бренд Primark заснували ще в 1969 році в Дубліні. Фірма пропонує широкий вибір товарів за доступними цінами. Перший магазин поза територією Британських островів компанія відкрила в 2006 році в Іспанії, яка зараз є для Primark другим найбільшим ринком збуту на світі. Згодом магазини цієї марки з’явились в Німеччині, Франції, Португалії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Італії та США.

⇒ Читайте також:

Польський бізнес вимагає скасування заборони недільної торгівлі під час епідемії

Українці стали значно менше витрачати в Польщі через коронакризу

Tesco продає весь свій бізнес у Польщі мережі Netto

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах