Tesco продає весь свій бізнес у Польщі мережі Netto

18 Червня 2020
закупи в польських супермаркетах теско

Британська торгівельна мережа Tesco продає весь свій бізнес у Польщі після кількох проблемних років діяльності і поступового закриття своїх магазинів у різних куточках країни. Зараз корпорація хоче сконцентруватись на діяльності в інших державах Центральної Європи, зокрема в Чехії, Словаччині та Угорщині. 

“Ми зауважили значний поступ у нашій діяльності в Центральній Європі, але продовжуємо боротись із серйозними ринковими викликами в Польщі. Продаж нашого бізнесу у цій країні дозволить нам сконцентруватись на розвитку у Чехії, Угорщині та Словаччині, де ми займаємо сильнішу ринкову позицію і маємо гарні перспективи”, - пояснив позицію компанії Теско її генеральний директор Дейв Льюїс.  

Хто стане новим власником мережі супер- та гіпермаркетів Теско у Польщі та до яких змін слід готуватись постійним клієнтам читайте далі у нашій статті. 

⇒ В Польщі хочуть створити національну мережу продуктових супермаркетів

теско продало свій бізнес в польщі нетто

У Польщі супермаркети Теско переформатують у Нетто 

Увесь бізнес Теско в Польщі придбала датська фірма Salling Group, якій належить мережа супермаркетів Netto. Новий власник купив 301 магазин британської корпорації, разом із центрами дистрибуції та штаб-квартирою за понад 900 млн злотих. Відтак, за 18 місяців після виконання транзакції магазини Теско змінять свої вивіски на Netto, а доти працюватимуть без змін. Ситуація із продажем польського бізнесу Теско також ніяк не вплине на майже 7 тисяч працівників мережі - за умовами договору всі вони будуть працевлаштовані у Salling Group.

Після цієї покупки мережа Netto налічуватиме аж 687 магазинів в Польщі, а це майже стільки ж, скільки має один з найпопулярніших дисконтів у Польщі - Lidl (720 магазинів). До слова, перше місце за кількістю супермаркетів передбачувано займає Бедронка - 3 тис. магазинів по всій країні.  

“Об'єднання двох торгівельних мереж - це серйозний крок у напрямку реалізації нашої основної бізнес-стратегії. Вона полягає у бажанні стати головним гравцем на одному з найбільших ринків у Європі“, - наголосив президент компанії Netto Polska Януш Строка. 

супермаркети теско в польщі закриють

Фірма Salling Group планує переформатувати 301 придбану торгову точку (супермаркети та компактні гіпермаркети) у магазини формату Netto 3.0 - у це хочуть інвестувати понад мільярд злотих. Детальний план розвитку кожного окремого магазину Теско в Польщі новий власник планує розробити найближчими місяцями. 

В 2019 році Tesco зменшив розмір своїх гіпермаркетів у Польщі до компактного формату. В останні роки компанія також продала та закрила кілька своїх магазинів у Польщі, скоротивши мережу супер- та гіпермаркетів приблизно на 100 торгових точок.  За останні 18 місяців компанія продала ще 22 магазини за 200 мільйонів фунтів. Деякі з них придбала мережа Kaufland.

Проблеми британської корпорації в Польщі були пов’язані з кількома факторами, зокрема із забороною на недільну торгівлю, а також тим, що останніми роками клієнти почали надавати перевагу магазинам малого формату або ж дисконтним супермаркетам. 

⇒ Читайте також:

IKEA офіційно запустила онлайн-магазин в Україні. Вартість доставки

Biedronka знайшла спосіб обійти заборону недільної торгівлі в Польщі

InPost запускає нову послугу: кілька замовлень в одній мультискринці

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах