Облаштування пішого переходу на КПП Рава-Руська – Гребенне відкладуть щонайменше до кінця року

08 Вересня 2022
піші переходи для перетину кордону з польщею

Впродовж 2022 року на пропускних пунктах через кордон з Польщею, зокрема і на КПП Рава-Руська – Гребенне, більше не проводитимуть жодного будівництва чи реконструкції. Причиною є те, що такі роботи провокують утворення ще більших автомобільних черг на інших пунктах пропуску, що є особливо проблематичним в умовах війни. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

“По митних переходах наразі ніякі роботи не ведуться. Останнє, що було зроблено, – облаштування додаткових смуг у Краковці. Сама ж реконструкція митних переходів цього року не буде. Через те, що це сприятиме утворенню ще більших черг. Нам доведеться тимчасово закрити митний перехід. А в період воєнного часу, коли в обидві сторони їде транспорт, різна військова техніка, ми не можемо перекривати цю дорогу”, – пояснив Юрій Бучко.

За словами чиновника ЛОВА, зараз на пунктах пропуску Краковець – Корчова, Шегині – Медика та Рава-Руська – Гребенне завершують облаштування стоянки для вантажівок.

Нагадаємо, на митному переході у Раві-Руській, що на Львівщині, планували облаштувати інфраструктуру для пішого перетину кордону з Польщею. Роботи мали проводити у 2022 році, аби встигнути до проведення пісенного конкурсу Євробачення-2023. Пропускна спроможність пішого переходу мала складати до 3000 осіб на добу. На модернізацію КПП виділили 1,5 млн євро кредитних коштів від польської сторони.

Реконструкцію також мали проводити на пунктах пропуску у Шегинях та Краковці. Так, на модернізацію КПП Шегині – Медика виділили 15,5 млн євро. Проєкт мали реалізувати у два етапи, щоб не зупиняти рух транспорту. Спершу на вільній від забудови земельній ділянці у 2022 році мали збудувати новий виїзд до Польщі, а вже згодом – реконструювати дійсний термінал.

Водночас, на реконструкцію пункту пропуску Краковець – Корчова передбачили 7 млн євро, а роботи планували провести упродовж двох років. Оновлення переходу дозволить збільшити пропускну спроможність до 1300 транспортних засобів на 20 смугах (наразі 500 на 8 смугах).

Загалом на облаштування трьох пунктів пропуску через кордон польський уряд в межах кредиту виділив 25 млн євро.

⇒ Читайте також:

Пропускні пункти на кордоні з Польщею розділять на вантажні та легкові

На пунктах пропуску через польський кордон запрацює електронна черга для вантажівок

Кільком категоріям українців дозволили оформляти візи безпосередньо в Польщі

Головне фото: kronika24.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах