Перед КПП Шегині-Медика облаштують окрему сервісну зону для автомобілів

29 Липня 2021
ремонт кпп шегині-медика

В межах реконструкції пункту пропуску через кордон з Польщею Шегині-Медика, що запланована на кінець літа, планують облаштувати окрему сервісну зону для автомобілів та вантажівок. Відповідну інфраструктуру побудують перед самим КПП на виїзді з України. Для цього Шегинівська територіальна громада вже виділила вільну земельну ділянку.

Про це повідомив директор департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк, передає прес-служба адміністрації.

За словами чиновника ЛОДА, чергу на під’їзді до кордону хоч і винесли за межі населеного пункту Шегині, це не вирішило проблему скупчення транспортних засобів, засмічення узбіччя, забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних умов для мандрівників тощо. Вирішити всі ці питання планують саме завдяки облаштуванню сервісної зони.

“Для Львівщини важливо забезпечити належні умови  перетину українсько-польського кордону як для туристів, так і для подорожуючих у справах бізнесу”, - наголосив Роман Шепеляк.

⇒ У Польщі запрацювала нова система збору за проїзд платними дорогами e-TOLL

правила перетину кордону з польщею під час карантинуinfo-kurs.com

Проект реконструкції КПП Шегині-Медика також передбачає ремонт дійсної інфраструктури на в’їзді в Україну. Ремонтні роботи проводитимуть за кредитні кошти, які виділила польська сторона. Кошторис проекту - 15,720 млн євро. Реконструкцію планують завершити до кінця 2023 року. Як відомо, доки триватимуть ремонтні роботи, рух автомобілів на пішоходів через цей пункт пропуску не зупинятимуть.

Варто зазначити, в розумінні митного законодавства сервісна зона - це місце, де водіям надають цілодобовий комплекс послуг, пов’язаних із перетином кордону: стоянка з охороною, зважування вантажівок, послуги харчування та відпочинку, а також санітарно-гігієнічні та медичні послуги.

Організоване накопичення автомобілів у сервісній зоні допомагає впорядкувати рух перед КПП. Як показав міжнародний досвід, це також дозволяє спрогнозувати час перетину кордону та оптимізувати очікування в чергах на 10-30%. Додаткові переваги облаштування сервісної зони на пунктах пропуску через кордон - створення нових робочих місць у сфері обслуговування, а також покращення митної логістики, зокрема митного оформлення товарів.

⇒ Читайте також:

В Польщі затримали мандрівника, який перевозив через КПП “Шегині-Медика” шкуру червонокнижного ведмедя

На Львівщині відремонтують дорогу від Стрия до майбутнього КПП в Нижанковичах

На КПП Рава-Руська-Гребенне пришвидшать пропуск легкових автівок

Головне фото: prsa.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах