На КПП Рава-Руська-Гребенне пришвидшать пропуск легкових автівок

20 Травня 2021
перетин кордону з польщею під час карантину

Вже наприкінці червня процедура проходження паспортного та митного контролю під час перетину кордону через КПП Рава-Руська-Гребенне має вдвічі пришвидшитись. Службовці ДПСУ та Держмитниці України домовились про спільну перевірку документів водіїв та пасажирів легкових авто.

Про це повідомили у середу, 19 травня, у Галицькій митниці та Західному управлінні Держприкордонслужби, передає видання zaxid.net

Досі прикордонні та митні службовці перевіряли документи та вносили дані до електронної бази окремо, тож мандрівникам доводилось стояти у черзі до двох віконець. Та невдовзі процес перевірки значно оптимізується, оскільки всі документи прийматимуть в одному місці. Так, спершу працівники ДПСУ внесуть всю необхідну інформацію про мандрівника і його транспортний засіб, а згодом дані автоматично надійдуть до службовців Держмитниці.

⇒ Електронна черга в Краковці: на якому етапі перебуває проект?

черги на кордоні з польщею

За планом, зміни набудуть чинності вже наприкінці червня 2021 року. Завдяки оптимізації всього процесу час оформлення документів однієї особи має становити не більше 5 хв. 

Такий пришвидшений контроль раніше запровадили під час оформлення автобусів на всіх дійсних КПП, а на пунктах пропуску Грушів-Будомєж, Угринів-Долгобичув та Смільниця-Кросценко - також під час перевірки легкових авто. На пропускних пунктах у Шегинях та Краковці нововведення запровадять лише після їхньої реконструкції.

⇒ Читайте також:

Українські заробітчани зможуть вакцинуватись проти Covid-19 на кордоні з Польщею

Проекту відновлення залізничного сполучення Хирів - Загуж виділили грант

Кабмін виділив кошти на реконструкцію трьох КПП на кордоні з Польщею

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах