Lidl запрошує студентів у Польщі на платне стажування

10 Березня 2021
робота в польщі для студентів 2021

Мережа дисконт-супермаркетів Лідл вдесяте запускає у Польщі програму стажування "The Lidl way to career". Участь в ній можуть взяти студенти або випускники польських навчальних закладів, яким ще не виповнилось 30-ти років. Заявку разом з резюме слід подати до кінця березня 2021 року через веб-сайт.

Lidl Polska шукає насамперед активних молодих людей, які хотіли б отримати досвід роботи в центральному офісі компанії у Польщі, а також у регіональних пунктах продажу фірми. Стажистів залучатимуть до роботи в таких відділах, як закупівлі, продажі, фінанси, бухгалтерія, контролінг, маркетинг, а також обслуговування клієнтів. 

“Ми ставимось до стажистів дуже серйозно - у нас вони мають шанс самостійно виконувати завдання та вести проекти. Частина з них може розраховувати також і на подальше працевлаштування. Минулоріч аж 70% стажистів отримали пропозицію співпраці та залишились з нами”, - розповів Якуб Островський, керівник відділу рекрутації в Лідл Польща. 

⇒ У пошуках високооплачуваної роботи молоді поляки все частіше виїжджають закордон. Дослідження

робота в лідл польща

Програма стажування для студентів у Польщі-2021

У 2021 році програма стажування у Лідл розпочнеться 1 липня і триватиме аж до кінця літніх канікул, тобто до 30 вересня. Фірма готова надати студентам повноцінний договір про стажування, навчання у відділах збуту та складської логістики, реалізацію самостійного проекту і можливість співпраці з професіоналами в своїх галузях. До того ж, стажист може претендувати на оплату своєї праці - Лідл пропонує навіть 3500 зл/брутто на місяць. Це більше, ніж минулоріч, пише businessinsider.com.pl.

Нагадаємо, касири-початківці заробляють в Лідл від 3550 зл/брутто до 4350 зл/брутто на місяць (2590 - 3155 зл “на руки”). Після року роботи фірма гарантує підвищення зарплати до рівня 3650 зл до 4550 зл/брутто (2661 зл - 3296 зл нетто), а після двох - від 3900 зл до 4800 зл/брутто (2837 зл - 3472 зл нетто).

Мережа Лідл є власником понад 750 супермаркетів та 11 центрів дистрибуції в Польщі. Центральний офіс компанії розташований в гміні Тарново-Подґурне, що поблизу Познані. Фірма також має офіс у Варшаві.

⇒ Читайте також:

Польські студенти нарікають на фінансові труднощі, спричинені пандемією. Опитування

Вісім польських університетів потрапили до рейтингу найкращих ВНЗ світу в 2020 році

Українці бояться втратити роботу в Польщі. Де вони є найбільш затребуваними зараз

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах