У Польщі скасували карантин для вакцинованих від Covid-19 мандрівників

23 Лютого 2021
перетин кордону з польщею під час карантину

Відсьогодні, 23 лютого, у Польщі набуло чинності нове розпорядження Ради Міністрів, згідно з яким вакциновані від коронавірусу люди будуть звільнені від обов’язкового карантину після прибуття на територію Польщі. Іноземці, а також самі польські громадяни повинні будуть надати документальне підтвердження того, що щеплення проводилось затвердженими в Європейському Союзі вакцинами, повідомляє wprost.pl.

Окрім цього, розпорядження звільняє від самоізоляції після перетину польського кордону дітей дошкільного віку та учнів, які навчаються у Польщі або сусідній країні, а також їхніх опікунів, якщо вони разом перетинають кордон з метою відвідування навчального закладу. 10-денний карантин також не доведеться відбувати студентам, аспірантам та іншим особам, які ведуть наукову діяльність в Польщі або сусідній країні.  

⇒ Тест на коронавірус хочуть зробити обов’язковим для перетину кордону з ЄС

перетин кордону до польщі під час карантинуprzemysl.pl

Чи потрібно українцям проходити карантин після перетину кордону з Польщею?

Нагадаємо, з 23 січня мандрівники з України та інших третіх держав, які мають право в'їжджати на територію Польщі під час пандемії, можуть не проходити самоізоляцію, якщо за 48 годин до перетину кордону з Польщею вони отримали негативний результат діагностичного тесту на коронавірус

Досі від обов’язкового карантину були звільнені громадяни Польщі та ЄС, які в’їжджають в країну з інших держав Євросоюзу на приватному транспорті. Та останніми днями у польських ЗМІ активно обговорюють ймовірне посилення правил перетину “внутрішніх” кордонів Польщі з країнами ЄС, особливо зі Словаччиною та Чехією. 

За словами міністра охорони здоров'я Польщі Адама Недзельського, невдовзі усі іноземні громадяни будуть зобов’язані або проходити в Польщі карантин, або надавати негативний результат тесту на коронавірус. За попередніми планами польського уряду, таке нововведення набуде чинності вже з березня 2021 року і діятиме на південному та західному кордоні Польщі. 

Фактично, для громадян України, які хочуть потрапити до Польщі, майже нічого не зміниться. Від карантину будуть звільнені або вже вакциновані особи, або іноземці із дійсним негативним результатом тестування. Більш детальну та достовірну інформацію в Міністерстві охорони здоров’я Польщі пообіцяли надати наприкінці цього тижня. 

масковий режим в польщіcph.temple.edu

В Польщі зміняться умови маскового режиму

Цими днями Адам Недзельський анонсував ще одне нововведення, яке невдовзі набуде чинності в Польщі. У МОЗ вирішили дослухатись рекомендацій Медичної Ради та уточнити вимоги до засобів індивідуального захисту, якими слід закривати ніс та рот у публічних місцях. 

Так, у Польщі хочуть заборонити використання з метою захисту від коронавірусу одяг, зокрема шарф, а також захисні екрани для обличчя. Єдиною дозволеною формою стануть медичні маски. Відкритим поки що залишається питання вимог до самих цих масок. Детальну інформацію міністр охорони здоров’я також пообіцяв надати до кінця лютого. 

⇒ Читайте також:

Польща стала для українців найбільш відвідуваною державою у 2020 році

В Польщі можуть відновити карантин через “безвідповідальних” туристів в Закопаному

Поляки розробили пристрій для миттєвого виявлення коронавірусу через подих

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах