Пішохідний пункт пропуску Угринів - Долгобичув закриють

19 Грудня 2018
пішохідний пункт пропуску в Угринові закриють

Історія пункту пропуску “Угринів - Долгобичув” на польсько-українському кордоні бере свій початок з 2014 року - саме тоді ц був відкритий цей перехід. Тоді він був призначений виключно для перетину кордону автомобільним транспортом. Проте через рік після відкриття, 1 липня 2015 року, там тимчасово - на 6 місяців - облаштували піший перехід.

Із того часу дію експерименту постійно продовжували. Відтак, піший перехід встиг проіснувати аж до сьогодні, тобто вже більше трьох років. За даними прикордонників, щодоби пункт пропуску Угринів - Долгобичув перетинають в середньому близько 3,5 тис. людей, при цьому пішохідним переходом користуються близько 850 людей. 

 • Читайте також: Напередодні новорічних свят очікуються великі черги на кордоні з Польщею

Коли і чому закриють пішохідний пункт пропуску в Угринові?

Вже на початку 2019 року пішохідний пункт пропуску Угринів - Долгобичув закриють - про це повідомляють на сайті Польської прикордонної служби.

За словами польських прикордонників, "тимчасовість облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту у тому вигляді, в якому він є зараз. Крім того, зважаючи на збільшення часу очікування на перетин кордону автобусами, є доцільним використання автобусних переїздів за їхнім прямим призначенням".

Йдеться про те, що зараз пішохідний перехід в Угринові облаштовано на тій смузі, яка першопочатково планувалась як смуга для руху автобусів. Відтак, зважаючи на збільшення черг на кордоні, польські прикордонники вважають доцільним ліквідувати тимчасовий піший перехід і використовувати його, як і передбачалося ще під час відкриття пункту пропуску, для руху автобусів.

пункт пропуску в Угринові

Наразі українські прикордонники не отримували офіційних документів про закриття пішохідного переходу в Угринові. Як пояснила українському виданню ZAXID.NET речниця Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник:

"Дія експерименту справді завершується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але наразі очікуємо на офіційні документи від польських колег. Ймовірно, завтра-післязавтра отримаємо всі документи і тоді будемо знати точно, що буде з цим пунктом".

пункт пропуску в Угринові

Як показує досвід попередніх років, рішення про закриття тимчасово облаштованого пішохідного пункту пропуску в Угринові приймалося вже не раз, однак до діла так і не доходила. Іноді дію пішохідного переходу на кордоні продовжували мало не в останні дні перед можливим закриттям, а тому не виключено, що саме так може статися і цього разу. Однак в офіційному повідомленні польських прикордонників не згадується про можливість продовження цього експерименту.

Нагадаємо, слідкувати за ситуацією на польсько-українському кордоні, в тому числі і на пункту пропуску Угринів - Долгобичув, можна завдяки камерам на кордоні онлайн.

Фото: польська Прикордонна служба

Читайте також: 

Напередодні новорічних свят очікуються великі черги на кордоні з Польщею

Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

Новий потяг Львів-Перемишль: розклад та ціни

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах