Платний в’їзд до ЄС для українців відтермінували ще на рік

05 Січня 2021
Платний в’їзд до ЄС для українців

З 2021 року Євросоюз планував запустити електронну систему ETIAS (European Travel Information and Authorization System). Її призначення - це реєстрація мандрівників на перетин кордону з ЄС. Таку додаткову платну перевірку повинні були б проходити громадяни третіх країн, де діє безвізовий режим з Євросоюзом, в тому числі й українці. Без попередньої онлайн-реєстрації в'їзд на територію ЄС через будь-яку країну був би неможливим.

Та нещодавно стало відомо, що запуск платної реєстрації на в’їзд до Євросоюзу переносять на 2022 рік. Про це повідомило представництво України при ЄС, передає tvoemisto.tv.

«Система буде застосовуватися до громадян третіх країн, які користуються безвізовим режимом з ЄС. Таким особам потрібно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подачі онлайн-заявки», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, українці, які подорожуватимуть до країн Євросоюзу без візи, будуть зобов’язані пройти попередню реєстрацію в системі ETIAS вже з січня 2022 року. Така реєстрація буде платною і коштуватиме 7 євро для заявників у віці від 18 до 70 років. Для решти категорій мандрівників послуга буде безкоштовною.

перетин кордону з євросоюзом 2021travel-to.co.uk

Нагадаємо, платна реєстрація на в’їзд до Євросоюзу діятиме за таким принципом: кожен мандрівник буде зобов’язаний заповнити онлайн-анкету через веб-сервіс ETIAS щонайбільше за чотири доби до запланованого часу перетину кордону. В анкету потрібно буде внести особисті дані (ім'я, дату і місце народження, стать і національність), інформацію про документи для подорожей (термін дійсності, країну видачі), домашню адресу й контактну інформацію, а також вказати, в яку з європейських країн ви в’їжджатимете в першу чергу.  

95% заявників отримуватимуть позитивну відповідь автоматично, протягом декількох хвилин після її подачі. Це стосується, зокрема, тих, у кого ніколи не було судимості і хто ніколи не порушував будь-яких правил у ЄС. 

Таким чином, додаткова онлайн-реєстрація не буде великою перешкодою навіть для тих, хто вирушить у подорож Європою спонтанно. До того ж, не буде необхідності реєструватись кожного разу перед в’їздом до Шенгену - дозвіл, виданий системою ETIAS, буде дійсний впродовж трьох років.

Більш детально про онлайн-реєстрацію на в’їзд до Євросоюзу для українців можна дізнатись ТУТ

⇒ Читайте також:

Польща знову в “червоній” зоні станом на початок 2021 року

Де планують збудувати п’ять нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Кабмін встановив вартість проїзду майбутньою платною дорогою “Львів-Краковець”

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах