Де планують збудувати п’ять нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею

28 Грудня 2020
перетин кордону з польщею

Нещодавно Служба автомобільних доріг у Львівській області публічно відзвітувала про виконану впродовж 2020-го року роботу. Під час свого виступу керівник Служби Олег Береза розповів про плани з будівництва на Львівщині одразу п’ятьох нових пунктів перетину кордону України з Польщею. Тоді службовець не надав жодних конкретних деталей, окрім того, що плани були внесені у проект «Відкриті кордони», розрахований на 2021-2022 роки.

Та цими днями у місцевих ЗМІ з'явилася інформація про ймовірне розташування майбутніх КПП. За планом, три пункти пропуску облаштують у Карпатському регіоні, а ще два – поблизу міста Белз, що на Червоноградщині. Про це журналістам видання tvoemisto.tv повідомив Олег Береза.

За словами службовця, п’ять нових митних переходів через кордон з Польщею - це поки що лише проекти, проте їх реально втілити в життя за декілька років. Співфінансування планують шукати у польських партнерів. 

«Це один із перспективних проектів. Ми робимо чимало прикордонної інфраструктури. Плануємо звернутись до польської сторони про співфінансування. Пункти пропуску хочемо облаштувати у Північній частині і у Карпатському регіоні», – наголосив Олег Береза.

пункти пропуску на кордоні з польщеюdpsu.gov.ua

Керівник Служби автодоріг Львівщини також пояснив, що аби поблизу Белза з’явилось аж два КПП, спершу потрібно відремонтувати дорогу Рава-Руська – Червоноград.

«У районі міста Белз реконструюватимемо дорогу Рава-Руська – Червоноград. Там буде 52 кілометри нової дороги. У межах цього проекту обговоримо можливості реконструкції наявних чи побудови нових доріг», –  зазначив посадовець.

Три інші пункти пропуску через польський кордон можуть збудувати там, де зараз активно ремонтують дороги.

«Будується дорога Бориня – Боберка, Мшинець – Стрілки, Лопушанка. Ці дороги – це суттєвий інфраструктурний крок для облаштування нових переходів. Але нині це лише концепція. Сподіваємося, будувати у співпраці із польським урядом. Основне питання, щоб це не були просто переходи, а дійсно ефективна інфраструктура», - пояснив Олег Береза. 

Нагадаємо, зараз на Львівщині добігає кінця ремонт одразу декількох прикордонних доріг:

У 2021 році має розпочатись ремонт прикордонної дороги, що веде від КПП Смільниця – Кросценко до Старого Самбора, а також автодоріг Грушів – Немирів (9 км), Червоноград – Рава-Руська (53,14 км) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км).

Додамо, нещодавно оприлюднили деталі проекту будівництва автомобільного пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце.

⇒ Читайте також:

Кабмін встановив вартість проїзду майбутньою платною дорогою “Львів-Краковець”

Перспективи працевлаштування іноземців у Польщі в 2021 році

Як локдаун вплине на авіаперевезення в Україні в 2021 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах