Коронавірус в Польщі та Європі: наближається переломний момент?

06 Квітня 2020
коронавірус в польщі останні новини

Епідеміологічні дані, що надходять з різних країн світу, дають підстави стверджувати, що невдовзі може дійти до переломного моменту в боротьбі з пандемією коронавіруса. Як пише впливове британське видання "Financial Times", у всіх країнах, які найбільше постраждали від пандемії, зараз спостерігається тенденція до зниження відсоткового приросту нових випадків захворювання по відношенню до загальної кількості хворих. 

“Кожного дня коронавірусом інфікується все більша кількість людей, однак темп зростання захворюваності у випадку окремих країн, які стали епіцентром поширення інфекції, починає спадати”, - зазначає видання.

Найновіші дані щодо поширення коронавірусу в Європі, зокрема в Італії, Іспанії, Німеччині та Франції, дають підстави для стриманого оптимізму. В цих ключових країнах багато чинників вказують на те, що пік захворюваності, коли медики спостерігали найбільшу кількість випадків інфікування та смертності, вже позаду, а крива потроху починає спадати. 

⇒ В Польщі ввели ще більш суворі карантинні обмеження. Що зміниться

Скільки є хворих на коронавірус в Польщі та Європі станом на зараз

Вже п’ятий день поспіль в Іспанії спостерігають зменшення кількості нових захворювань на Covid-19. Рекордну кількість хворих тут підтвердили ще 25 березня - їх було майже 10 тисяч осіб за добу. У наступні кілька днів це число почало зменшуватись.

В Італії, яка свого часу стала епіцентром спалаху коронавірусної інфекції в Європі, кількість захворювань стрімко зростала до 21 березня. Зараз нових випадків зараження на добу є на 2 тисячі менше, ніж раніше (з 30 березня коливається між 4-5 тисячами на добу). 

коронавірус в європі кількість випадків

Схоже на те, що в Німеччині крива нових випадків зараження вже також сягнула крайньої межі і почала йти на спад. Пік поширення інфекції в цій країні припав на 27 березня-2 квітня - тоді щодня медики фіксували до 7 тисяч нових випадків захворювання.

Тим часом, у Китаї, звідки пандемія і розпочалась, з 3 березня кількість нових інфікувань на день не перевищує показника в 200 осіб (в пік їх було навіть 15 тисяч). Поза європейським континентом найважча ситуація панує в США. Станом на зараз вже зафіксовано понад 300 тисяч випадків захворювання на Covid-19 і більше 8 тисяч смертей. Негативна тенденція поки що не йде на спад. 

⇒ В Польщі розробили мобільний додаток для стеження за порушниками карантину

Щодо самої Польщі, то на думку медиків та експертів, пік захворюваності на Covid-19 в країні ще тільки попереду. Станом на ранок 6 квітня, в країні зафіксували 90 нових випадків зараження коронавірусом. Зараз загальна кількість хворих в Польщі становить 4201 особа.  98 пацієнтів польських лікарень померло, а ще 162 особи повністю одужали. 

“Я сподіваюсь, що повільний темп збільшення кількості захворювань утримається, і нових випадків ставатиме щораз менше, бо вони й справді зменшуються у відсотковому співвідношенні. Важливим елементом є те, що відсоток пацієнтів з кожним днем зменшується”, - наголосив президент Польщі Анджей Дуда в своєму недавньому інтерв’ю телеканалу TVP. 

коронавірус в польщі скільки випадків

Загалом по всьому світу було підтверджено 1 282 383 випадки зараження коронавірусом. Хвороба забрала життя 70 183 людей, ще 269 494 особи одужало. 

Зазначимо, нещодавно також було опубліковано дослідження, яке показує, що підвищення температури на 1 градус Цельсія може знизити передачу вірусу аж на 13% - це ще одне «світло в кінці тунелю» до настання літа.

⇒ Читайте також:

Україна закриває КПП “Рава-Руська-Гребенне” і повністю обмежує піший перетин кордону

Як польські супермаркети працюватимуть перед Великоднем в умовах карантину

Польський уряд затвердив “Антикризовий щит”. Як це вплине на заробітчан

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах