Як польські супермаркети працюватимуть перед Великоднем в умовах карантину. Доповнено

09 Квітня 2020
графік роботи супермаркетів в польщі на пасху

Польські торговельні мережі одна за одною оголошують про продовження робочих годин більшості своїх магазинів. Бедронка, яка нещодавно скоротила години роботи у зв’язку з коронавірусом, тепер навпаки вирішила їх продовжити. Слідом за нею, про продовження робочого дня повідомили мережі Lidl та Kaufland. Такі зміни стали реакцією на нові, ще більш суворі карантинні обмеження, які днями набули чинності в Польщі

Зокрема, йдеться про обмеження максимальної кількості покупців, які одночасно можуть перебувати в магазині. Їх не повинно бути більше, ніж трикратна кількість кас. При цьому, до уваги беруться всі каси магазину, а не лише ті, які працюють на даний момент. 

Детальніше про те, як працюватимуть польські супермаркети та магазини напередодні Великодніх свят та в умовах коронавірусної пандемії дізнаєтесь далі у нашій публікації.

графік роботи бедронка в польщі 2020

Графік роботи польських супермаркетів перед Великоднем 2020 р.

З 2 квітня більшість магазинів мережі Бедронка та Лідл у Польщі працюватимуть з 6:00 до 24:00. А напередодні Великодня, з 7 по 10 квітня, супермаркети Бедронка по всій Польщі будуть відкритими цілодобово. 

“Якщо графік роботи якогось супермаркета відрізнятиметься від загального, ми обов’язково поінформуємо про це клієнтів. Про робочі години завжди можна дізнатись безпосередньо в магазині”, - заявляють представники Бедронки. 

Щодо мережі Lidl, то вже відсьогодні, 2 квітня, 24 години на добу працюватимуть лише окремі супермаркети у Варшаві, Кракові, Лодзі, Вроцлаві, Гданську, Гдині та Познані. Як наголошують представники мережі, детальну інформацію про графік роботи конкретного магазину можна буде знайти на офіційному веб-сайті Lidl.pl

Про зміну робочих годин також інформує Kaufland - з 2 квітня всі магазини мережі працюватимуть з 6 години ранку до 24 години ночі. 

графік роботи польських супермаркетів перед паскою 2020

⇒ Бедронка навчатиме нових працівників через окуляри віртуальної реальності

Операційний директор мережі Бедронка Павел Столецький наголосив, що обов’язок фірми зараз - забезпечити доступ споживачів до свіжих продуктів харчування, навіть попри суворі обмеження. Так, мережа вже адаптувалась до нових законодавчих вимог, в тому числі до обов’язкових “годин для літніх людей” (щодня з 10 по 12 ранку до супермаркетів не може зайти жоден клієнт у віці до 65 років), а також до нових обмежень щодо кількості покупців. 

правила карантину в польщі

А в повідомленні Lidl читаємо, що у зв’язку з запровадженням нового ліміту на кількість осіб, одночасно присутніх в тому чи іншому об’єкті (максимально три людини на одну касу), відтепер в супермаркетах мережі зможе перебувати не більше 15-20 покупців на раз. Крім цього, клієнти зобов’язані одягати одноразові рукавички, які можна знайти при вході до будь-якого магазину Lidl. Також для підтримки своєї команди Lidl Polska відкриває нову вакансію “працівника з підтримки продажів”. 

Представники польських мереж закликають покупців дотримуватись всіх інших заходів безпеки, зокрема підходити до кас по одному, а в торговельному залі зберігати дистанцію щонайменше 2 метри. Клієнтів також заохочують користуватись можливістю безготівкових розрахунків. 

⇒ Пачка сигарет за 50 злотих і податок на цукор - в Польщі взялись за здоров’я громадян

Kaufland продаватиме онлайн готові пакети з найнеобхіднішими продуктами

Окрім того, що фірма Kaufland оголосила про продовження робочих годин у всіх своїх супермаркетах в Польщі, мережа також запроваджує нову інтернет-послугу. 

“У зв’язку із актуальною у світі епідемічною ситуацією, ми спільно з постачальниками робимо все, аби забезпечити клієнтам доступ до необхідних товарів. З думкою про них, а особливо про старших людей, для яких щоденні закупи можуть бути справжнім викликом, ми розпочинаємо продаж пакетів з продуктами першої необхідності за посередництвом інтернет-магазину та телемагазину Mango”, - повідомила Мая Шевчик, директор відділу корпоративної комунікації Kaufland Polska.

В заздалегідь зібраних пакетах буде 32 основних продукти, що користуються популярністю серед клієнтів мережі. Це будуть товари першої необхідності, такі як мука, макарони, рис, молоко, цукор, чай, томатні соуси, олія та туалетний папір. Вартість продуктів буде такою ж, як в стаціонарних магазинах Кауфланд. 

як замовити продукти в польщі онлайн

Ціна одного такого пакета становитиме 115,98 злотих, а за доставку доведеться заплатити ще 19,99 зл. Пакети невдовзі можна буде замовити за посередництвом інтернет-магазину Mango. Доставка відбуватиметься протягом 48 годин після здійснення замовлення. Окрім цього, такі пакети можна буде придбати безпосередньо в супермаркетах мережі Kaufland у Вроцлаві, Лодзі, Бидгощі та Гдині. 

⇒ Скільки витрачали та що купували українці в Польщі в 2019 році

Замовлення продуктів через інтернет в Польщі

Кауфланд - це перша торгівельна мережа, яка наважилась на онлайн-продаж таких готових пакетів з їжею та товарами для гігієни. Зараз в Польщі купівлю продуктів онлайн з доставкою додому пропонують лише гіпермаркети Carrefour, Auchan, Tesco та E.Leclerc. Однак, такі послуги доступні тільки для мешканців великих міст. 

Крім цього, у Варшаві також діє онлайн-магазин продуктових товарів Frisco.pl. Та через великий попит на його послуги під час карантину в Польщі, на доставку доводиться чекати тижнями. Також існує можливість замовлення продуктів з сусіднього супермаркету за допомогою таких мобільних додатків, як Szopi.pl чи Glovo. 

Нагадаємо, 5 квітня буде однією з тих неділь у 2020 році, коли в Польщі буде дозволена недільна торгівля. 

⇒ Читайте також:

Росте кількість незадоволених забороною недільної торгівлі в Польщі. Дослідження

В Україні хочуть дозволити магазини “Дьюті фрі” при поверненні з-за кордону

InPost запускає послугу доставки до пачкоматів у вихідні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах