Україна закриває КПП “Рава-Руська-Гребенне” і повністю обмежує піший перетин кордону

06 Квітня 2020
перетин кордону з польщею під час карантину

З 7 квітня Україна повністю обмежує можливість пішого перетину кордону з іншими державами, а також закриває ще кілька контрольно-пропускних пунктів. Так, відзавтра польсько-український кордон можна буде перетинати лише автотранспортом і тільки через два КПП: Ягодин-Дорогуськ та Краковець-Корчова.

Про це сьогодні, 6 квітня, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, передає vsetutpl.com.

Як йдеться у повідомленні, уряд пішов на чергові посилення обмежень на кордоні України з іншими державами, аби запобігти подальшому поширенню коронавірусної інфекції. У зв’язку з цим, вже після опівночі 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску. Отже, тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, а на території ще 28 КПП тимчасово припинять пішохідне сполучення.

ситуація на кордоні з польщею

Тобто, відзавтра кордон України з Польщею можна буде перетнути власним авто через два митні переходи: Ягодин-Дорогуськ та Краковець-Корчова. Нагадаємо, досі на кордоні з Польщею також діяв КПП “Рава-Руська-Гребенне”. Та вже з 7 квітня на території Львівської області працюватиме лише один пункт пропуску у Краківці. 

Варто додати, що між Україною та Польщею на час карантину повністю призупинене пасажирське автобусне, залізничне та авіасполучення

⇒ Читайте також:

Польський кордон буде закритий ще щонайменше 20 днів

В Польщі ввели ще більш суворі карантинні обмеження. Що зміниться

Як польські супермаркети працюватимуть перед Великоднем в умовах карантину

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах